Notowania

ryanair w polsce
08.02.2012 13:05

Ryanair będzie latać z Modlina. Stworzy 700 miejsc pracy

Tani irlandzki przewoźnik lotniczy Ryanair uruchomi 16 lipca osiem połączeń z nowego podwarszawskiego lotniska w Modlinie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Tani irlandzki przewoźnik lotniczy uruchomi 16 lipca osiem połączeń z nowego podwarszawskiego lotniska - poinformował prezes firmy Michael O'Leary. Podał również, że przewoźnik chce uruchomić w Polsce nowe bazy.

Ryanair ma latać z Modlina do: Brukseli, Budapesztu, Dublina, Londynu, Mediolanu, Oslo, Rzymu i Sztokholmu. Linia chce przewozić na tych trasach 700 tys. pasażerów rocznie, co ma pozwolić na stworzenie na lotnisku w Modlinie około 700 miejsc pracy.

O'Leary ujawnił też, że Ryanair w ciągu najbliższych dwóch lat chciałby mieć w Polsce trzy albo cztery bazy. Na razie ma jedną - we Wrocławiu. Firma nie ujawnia jednak na razie, na których lotniskach chciałaby założyć nowe bazy.

O Ryanair czytaj w Money.pl
Oni chcą zarobić na uziemieniu linii Malev Irlandzki przewoźnik Ryanair ogłosił otworzenie 26 nowych połączeń z Budapesztu.
Szef potentata: będziemy dwa razy więksi Tani, irlandzki przewoźnik podniósł prognozy zysku na ten rok. Mimo tego, że zamierza zimą uziemić część maszyn z powodu wysokich cen paliwa.
Oszczędzają: Minister wyleciał Ryanairem Rząd Irlandii oszczędza nawet na podróżach służbowych ministrów.
Tagi: ryanair w polsce, michael o'leary, business news, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz