Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ryanair
16.07.2010 06:15

Ryanair przeprasza za Pinokia w reklamie

Michael O"Leary przeprosił za użycie w ogłoszeniach zdjęć założyciela linii Easyjet.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Sir Stelios Haji-Ioannou został przedstawiony w opublikowanych w styczniu i lutym w _ Daily Telegraph _ i _ Guradianie _ ogłoszeniach jako Pinokio. Z reklamy irlandzkiego przewoźnika wynikało, że kłamał on na temat punktualności linii Easyjet.

- _ Jestem szczęśliwy, że mogę przeprosiś Steliosa - _ powiedział O'Leary i przyznał, że Stelios nie był osobiście odpowiedzialny za brak publikacji danych o punktualności lotów Easyjet.

_ BBC _przypomina, że obaj niskokosztowi przewoźnicy toczą zażarte batalie wymierzone w konkurenta. Wiele razy zwracały się do organizacji nadzorującej standardy w brytyjskiej reklamie z prośbą o interwencje w sprawie reklam.

Ryanair wprowadzi miejsca stojące w samolotach? Zobacz reportaż ITNNews (ang.):

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/235/t92907.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/ryanair;porzucil;pasazerow;a;teraz;za;to;zaplaci,67,0,620867.html) Ryanair porzucił pasażerów, a teraz za to zapłaci Chmura pyłu uziemiła klientów linii lotniczych, a te im nie pomogły. Pomogło wojsko.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/235/t92907.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ryanair;bedzie;zwracal;pieniadze;pasazerom,193,0,613057.html) Ryanair będzie zwracał pieniądze pasażerom Chodzi o pasażerów, którym przepadły bilety w okresie zawieszenia lotów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/94/t87646.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/ryanair;nie;kupi;200;nowych;boeingow,193,0,568769.html) Ryanair nie kupi 200 nowych Boeingów Szef linii Michael O 'Leary nie wyklucza jednak współpracy z koncernem z Seattle..
Tagi: ryanair, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz