Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
saab
23.06.2011 10:58

Saab nie ma już nawet na wypłaty

Poinformowała firma Swedish Automobile, która jest właścicielem marki

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ian Muttoo/CC/Flickr)

*Szwedzki producent samochodów Saab nie jest w stanie, z powodu braku środków, wypłacić swoim pracownikom pensji - poinformował w komunikacie jego właściciel, firma Swedish Automobile. *

Firma Swedish Automobile, która niedawno zmieniła nazwę ze Spyker, podała, że prowadzi obecnie rozmowy z różnymi podmiotami w celu rozwiązania swych trudności finansowych. Ostrzegła jednak, że _ nie ma gwarancji, że te rozmowy zakończą się powodzeniem ani że niezbędne fundusze zostaną uzyskane _.

Saab próbuje zawrzeć porozumienie finansowe, które pozwoli mu otrzymywać części i składniki w celu wznowienia produkcji, która została wstrzymana, gdyż nie był w stanie zapłacić dostawcom.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/188/t87484.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/strajkuja;bo;w;fabryce;wolno;pic;co;4;godziny,41,0,859689.html) Strajkują bo w fabryce wolno pić co 4 godziny Pracownicy zakładów Simone w Meishan produkują torebki dla znanych marek, takich jak DKNY, Burberry, Kate Spade czy Coach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/118/t136566.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/brytyjczycy;zyja;coraz;gorzej;i;na;kredyt,62,0,857150.html) Brytyjczycy żyją coraz gorzej i na kredyt Finanse Brytyjczyków są w coraz gorszej kondycji. Muszą pożyczać, by sprostać rosnącym kosztom życia.
Tagi: saab, business news, nowe samochody, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, aktualności, najważniejsze, motoryzacja, gospodarka światowa, pap, moto
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz