Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
piwo
03.12.2011 07:11

SABMiller przejmuje Foster's. Finał coraz bliżej

Akcjonariusze producenta piwa Foster zaakceptowali warte 10,2 mld dolarów przejęcie firmy przez SABMiller.

Podziel się
Dodaj komentarz
(SABMiller)

Po tym jak w ostatnią niedzielę na transakcję zgodził się rząd Australii, także 99 proc. udziałowców firmy zagłosowało za finalizacją procesu sprzedaży. Ta nastąpi po tym jak sąd najwyższy stanu Victoria zaakceptuje umowę - donosi _ BBC _.

Nowy właściciel Foster's ma nadzieję, że wszystkie formalności zostaną ukończone jeszcze w tym roku. Zgodnie z warunkiem umowy nowy właściciel pozostawi w Australii produkcję znanej marki.

Szef rady nadzorczej Foster's David Crawford podkreśla, że to historyczny dzień dla wielkiej, australijskiej firmy piwowarskiej.

Umowa przejęcia została podpisana we wrześniu. O zmianie właściciela australijskiej firmy mówiło się już od dawna. Firma pozbyła się swojego oddziału działającego na rynku wina, który nie radził sobie dobrze.

Czytaj więcej o piwie w Money.pl
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/19/191251_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-alkohole/po-tym-poznasz-naturalne-piwo,0,978455.html) Po tym poznasz naturalne piwo Prawdziwie piwo nieutrwalane i niefiltrowane ma krótką datę ważności, jest mętne i rzeczywiście smaczne. Sprawdź co właściwie pijesz!
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/20/191252_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-alkohole/w-koncu-mamy-dowod-piwo-jest-zdrowe,0,969649.html) Jest medyczny dowód. Piwo jest zdrowe! Kufel mocnego piwa dobrze wpływa na serce, jasny pils właściwie nawadnia organizm, gorzkie ciemne dostarcza żelaza, a niefiltrowane witamin. Badania potwierdzą - piwo jest zdrowe.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/238/t35310.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/izraelczycy;pija;malo;piwa;bo;jest;drogie,54,0,970550.html) Izraelczycy piją mało piwa. Bo jest drogie Trunek w Izraelu jest o 70 procent droższy niż w Stanach Zjednoczonych. Wszystko przez wysokie podatki.
Tagi: piwo, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz