Notowania

schwarzenegger
07.08.2010 07:56

Schwarzenegger pomoże Rosjanom równać do USA

Gubernator Kalifornii wybiera się do Rosji, żeby promować zaawansowane technologie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ambidanze/CC/Flickr)

*Gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia Arnold Schwarzenegger ogłosił, że wybiera się do Rosji, by pomóc temu krajowi w rozwoju przemysłu wysokich technologiii. *

Podczas _ okrągłego stołu _ biznesu w Santa Clara Schwarzenegger przekonywał, że Kalifornia powinna użyć swych sił intelektualnych i technologii dla rozwoju partnerskiej współpracy z rosyjskim sektorem high-tech.

Gubernator Kalifornii zapowiedział, że wybiera sie do Rosji po zakończeniu podróży do Chin, Japonii i Korei Południowej, zaplanowanej na 9-15 września.

Rzecznik Schwarzeneggera poinformował, że gubernator omawiał już kwestię współpracy z Rosjanami podczas niedawnej wizyty rosyjskiego prezydenta Dmitrija Miedwiediewa w Kalifornii.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Kalifornia: Schwarzenegger apeluje o pomoc ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kalifornia;schwarzenegger;apeluje;o;pomoc,114,0,483186.html )
* [ Kalifornia ma większy deficyt niż Polska ]( http://manager.money.pl/news/artykul/kalifornia;ma;wiekszy;deficyt;niz;polska,76,0,452940.html )
Tagi: schwarzenegger, technologie, rosja, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz