Notowania

Przejdź na
new york times
29.03.2011 08:56

Strona "New York Times" tylko za opłatą

Znany amerykański dziennik "New York Times" wprowadził w poniedziałek opłaty za pełny dostęp do swojego internetowego wydania oraz usług telefonii komórkowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Joe Shlabotnik/CC/Flickr)

Znany amerykański dziennik _ New York Times _ wprowadził w poniedziałek opłaty za pełny dostęp do swojego internetowego wydania oraz usług telefonii komórkowej.

Miesięczna opłata za pełny dostęp do tytułu będzie odtąd wynosić 15 dolarów, a roczna 195 dolarów. Płacić nie będzie trzeba przy czytaniu mniej niż 20 artykułów ze strony gazety. Opłata nie obejmuje także abonentów wydanie papierowe gazety oraz jej wersję na smartfony

Wydawca tytułu, New York Times Company, zdecydował się na wprowadzenie opłat, bo wpływy z reklam w internecie nie rosły dostatecznie szybko, by pokryć spadek wpływów z reklam w wydaniu papierowym. _ New York Times _ jest trzecią co do wielkości nakładu gazetą w USA.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t8655.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/rzeczpospolita-wprowadza-oplaty-dla-internautow-12631) Koniec darmowej prasy online? Pierwszy dziennik każe płacić Dostęp do e-wersji jest tańszy, niż _ papier _ - podkreśla wydawca.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t20717.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/trendy/uzytkownik-nie-zniesie-platnych-tresci-i-wszechobecnych-reklam-19732) Płatny serwis? Tak, ale bez reklam Za dostęp do informacji online najchętniej płacą Hiszpanie. Amerykanie są nieco bardziej sceptyczni - tylko co piąty mieszkaniec USA otworzy portfel na widok zamkniętego serwisu www.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/19145/39261_ipad-reading.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/financial;times;ma;pol;miliona;czytelnikow;na;ipadzie,223,0,767967.html) Financial Times ma pół miliona czytelników na iPadzie Po ośmiu miesiącach od premiery, gazeta Murdocha ma blisko 500 tysięcy pobrań z AppStore. Niedługo dogoni wersję na iPhone'a, z której korzysta obecnie ponad 600 tysięcy osób.
Tagi: new york times, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz