Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tv biznes
09.02.2007 10:00

TV Biznes oficjalnie w rękach Polsatu

Piotr Chomczyński, właściciel TV Biznes, sprzedał w czwartek swoje udziały w stacji na rzecz Polsatu. Cena transakcji nie została ujawniona.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nowy właściciel TV Biznes zamierza umocnić pozycję kanału wśród mediów biznesowych. Polsat planuje poszerzyć zespół i wzmocnić ofertę programową TV Biznes. - Cena zakupu jest satysfakcjonująca dla obu stron i podobnie jak inne szczegóły tej transakcji stanowi tajemnicę handlową - czytamy w komunikacie TV Biznes i Polsatu.

Telewizja Polsat planuje rozbudować TV Biznes i umocnić jego pozycję. W najbliższym czasie przewidziane są inwestycje mające na celu poszerzenie _ Z nieoficjalnych informacji wynika, że wartość transakcji sięgnęła 25 mln złotych. _ zespołu (trafią do niego m.in. dziennikarze ekonomiczni Polsatu) i oferty programowej stacji, a także polepszenie jakości technicznej jej przekazu.

- Wszystkie te działania dają szansę na nową jakość na polskim rynku i stworzenie oryginalnej telewizji biznesowo - informacyjnej - można przeczytać w materiałach prasowych.

Twórcy TV Biznes wierzą, że ich stacja w nowej strukturze ‘rozwinie się lepiej, zyskując nowe możliwości niedostępne dla podmiotu działającego bez wsparcia silnej grupy mediów’.

Tagi: tv biznes, business news, manager
Źródło:
Mediarun
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz