Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tysiące gości. Pierwszy salon czekolady w Szwajcarii

0
Podziel się:

Przeciętny mieszkaniec tego kraju zjada aż 12 kilogramów tego smakołyku rocznie.

Tysiące gości. Pierwszy salon czekolady w Szwajcarii
(gerenme/iStockphoto)
bETtgIJh

W Szwajcarii, gdzie przeciętny mieszkaniec kraju zjada aż 12 kilogramów czekolady rocznie, producenci tego smakołyku chcą przekonać rodaków, że ważniejsza od ilości jest jakość. Służyć temu ma otwarty wczoraj pierwszy salon czekolady w Genewie.

Na wystawę zorganizowaną na terenie dawnej hydroelektrowni przyszły tysiące ludzi. Do udziału w salonie zaproszono 24 najlepszych cukierników, specjalizujących się w produkcji czekolady, którzy wyjaśniali subtelności związane z jej smakiem i aromatem.

Celem imprezy jest przekonanie zwiedzających, że czekoladę - podobnie jak wino - należy smakować.

bETtgIJj
Na temat czekolady - czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/t161053.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/czekolada;gigant;pobila;rekord;guinnessa,107,0,935275.html) Zrobili największą czekoladę na świecie Ważący niemal sześć ton smakołyk, powstał w angielskiej firmie cukierniczej.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/20/148244_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/forma/zdrowie/te-lakocie-ochronia-twoje-serce,0,921780.html) Te łakocie ochronią twoje serce Jedzenie czekolady w różnych postaciach obniża prawdopodobieństwo wystąpienia chorób serca. Tak wynika z badań brytyjskich naukowców.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t87719.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wedlug;uczonych;gorzka;czekolada;chroni;przed;sloncem,79,0,891215.html) Jedzenie jej, podobno chroni przed słońcem Wkrótce zaczną się testy, które mają potwierdzić tę tezę.
bETtgIJK
business news
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)