Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W Agorze powstał związek zawodowy

0
Podziel się:

Do ludzi Agory dotarł e-mail z informacją, że został założony związek zawodowy - pisze Puls Biznesu.

W Agorze powstał związek zawodowy
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

Pracownicy Agory założyli związek zawodowy. Będą postulować, by wydawca _ Gazety Wyborczej _ lepiej traktował swoich pracowników.

Do ludzi Agory dotarł e-mail z informacją, że został założony związek zawodowy - pisze Puls Biznesu. W jego treści założyciele związku napisali, że chcą, by _ Agora była: miejscem realizacji ambicji zawodowych, miejscem, w którym pracownicy są dobrze wynagradzani, najlepsi zaś bardzo dobrze i w związku z tym - atrakcyjnym miejscem pracy _ - cytuje list gazeta.

Założyciele Agory od zawsze podkreślali, że firma nie jest korporacją i nie ma potrzeby, by istniały w niej związki zawodowe. Jednak ostatnio prasa boryka się z problemem malejących przychodów, co zmuszą ją do restrukturyzacji - pisze _ Puls Bizensu _. W 2008 roku spółka przeprowadziła zwolnienia grupowe - pracę straciło wtedy niemal 300 osób.

Czytaj więcej o zyskach Agory
[ ( http://static1.money.pl/i/h/226/t30690.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/spadla;srednia;sprzedaz;gazety;wyborczej;we;wrzesniu,67,0,958019.html) Są dane o sprzedaży prasy. Nie jest dobrze Rozpowszechnianie płatne razem Gazety Wyborczej, wydawanej przez Agorę było we wrześniu o 6,5 procent niższe niż rok wcześniej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/56/t41784.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/biznes/gazeta-pl-blox-i-sciaga-pl-najlepsze-serwisy-agory-21093) Agora zarabia na plotkach i ściąganiu Na papierze stracili 100 tysięcy w rok, w internecie wystarczy miesiąc, by to odrobić.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)