Notowania

zwolnienia
17.03.2010 06:40

W Shellu jeszcze zwalniają - 1000 osób

Tylu pracowników angielsko-holenderska firma pozbędzie się do końca 2011 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Tyle osób ma zamiar wyrzucić angielsko-holenderska firma paliwowa. Nie zdradza jednak, w których zakładach będzie ciąć zatrudnienie.

Dalsze redukcje - według właścicieli firmy - są potrzebne, ponieważ koncern znacznie wolniej niż przewidywano reaguje na dotychczasową restrukturyzację. Firma zapewnia jednak, że już widać pierwsze efekty starań o wyciągnięcie jej z kryzysowego dołka.

Jednak ostatni kwartał 2009 roku to dla Shella ciągle jeszcze straty. Słaby popyt na ropę w gospodarce światowej odbił się na sprzedaży firmy.

ZOBACZ REPORTAŻ O OSKARŻENIACH WOBEC SHELLA:

Jak do tej pory Shell zwolnił już 1000 pracowników. W tym roku obetnie koszty o miliard euro. - _ To ekscytujący czas dla Shella _ - mimo wszystko z entuzjazmem mówi Peter Voser, dyrektor Shella. - _ Jesteśmy przygotowani, by realizować nową politykę finansową i znacznie zwiększyć produkcję _ - dodaje w BBC.

    * **ZOBACZ TAKŻE:**
    * [ Shell wyprodukuje paliwo z alg ]( http://manager.money.pl/news/artykul/shell;wyprodukuje;paliwo;z;alg,245,0,306933.html )
    * [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
    * [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: zwolnienia, kryzys, shell, 1000 osób, koncern, paliwo, redukcje, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz