Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Właściciel Biedronki otwiera poradnie medyczne w supermarketach

0
Podziel się:

Aby udać się do poradni konieczne jest wejście na teren należącego do portugalskiego detalisty supermarketu.

Właściciel Biedronki otwiera poradnie medyczne w supermarketach
(WOJCIECH TRACZYK/ EAST NEWS)
bFfDnItN

Grupa Jeronimo Martins (JM), właściciel sklepów Biedronka, otwiera w Portugalii poradnie medyczne Walk'In Clinics. Nowe placówki działają już na terenie czterech supermarketów Pingo Doce.

Pierwsze kliniki firmy JM, o nazwie Walk'In Clinics, pojawiły się w Lizbonie, Sintrze, Aveiro oraz w Santa Maria da Feira. Aby udać się do poradni konieczne jest wejście na teren należącego do portugalskiego detalisty supermarketu Pingo Doce.

W placówkach Walk'In Clinics można zrealizować podstawowe badania medyczne, a także odwiedzić jednego ze specjalistów. W otwartych codziennie przez 12 godzin poradniach przyjmują lekarze z kilku dziedzin, m.in.: interny, stomatologii, diabetologii. Personel prowadzonych przez spółkę JM przychodni liczy już ponad 100 lekarzy i pielęgniarek.

bFfDnItP

_ Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/231/m202215.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/prezes;jeronimo;martins;najbogatszym;czlowiekiem;portugalii,98,0,1131874.html) *Właściciel Biedronki najbogatszy w Portugalii * To przede wszystkim zasługa dobrych wyników sieci Biedronka w Polsce. Nasze dyskonty mają już ponad 61-procentowy udział w obrotach całej grupy. Koncepcja poradni medycznych doskonale wpisuje się w zapotrzebowanie coraz bardziej zabieganego portugalskiego konsumenta, który w obiektach Walk'In Clinics może liczyć na szybką wizytę u lekarza _, poinformował przedstawiciel grupy Jeronimo Martins.

Niższe są również ceny za poradę lekarską w Walk'In Clinics. Kosztuje ona średnio 30 euro, czyli dwa razy taniej niż w prywatnych poradniach, funkcjonujących na terenie Portugalii.

Jeronimo Martins działa w Polsce od 1995 r., gdzie posiada już ponad 2000 dyskontów Biedronka oraz blisko 40 drogerii Hebe. W Portugalii spółka operuje siecią 360 supermarketów Pingo Doce.

Czytaj więcej w Money.pl
Komornik zajmie towar w 300 Biedronkach? Firma miała nie zapłacić należności za zaprojektowanie opakowań do sprzętu RTV i produktów spożywczych.
Kupujesz w Biedronce? To musisz wiedzieć _ - Dobra jakość kosztuje. Nie można za parę złotych kupić czegoś znakomitego, to się nie bilansuje - _mówi Bernard Węgierek.
Biedronka tworzy sieć kawiarni. Chcą być jak Starbucks Specjaliści zwracają uwagę, że grupa Jeronimo Martins idzie śladem Starbucksa, otwierając swoje kawiarnie w obleganych przez turystów częściach Lizbony.
bFfDnIuq
business news
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)