Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Właściciel Biedronki zawarł sojusz z BP

0
Podziel się:

Chodzi o zniżki jakie otrzymywać będą klienci przy zakupach w
portugalskich supermarketach Jeronimo Martins oraz na stacjach paliwowego koncernu.

Właściciel Biedronki zawarł sojusz z BP
(Premshree Pillai/CC/Flickr)
bESTnMoR

Grupa Jeronimo Martins zawarła umowę o współpracy z firmą British Petroleum (BP) na terenie Portugalii. Dotyczy ona zniżek, jakie otrzymywać będą klienci przy zakupach w portugalskich supermarketach właściciela Biedronki oraz na stacjach paliwowego koncernu.

Na mocy porozumienia obie firmy wydały wspólną kartę lojalnościową _ Poupa Mais _, dzięki której jej użytkownicy będą mieć zniżki w supermarketach sieci Pingo Doce oraz na stacjach paliw BP.

Jak poinformowała dyrektor marketingu sieci Pingo Doce, Vanessa Silva, konsumenci, którzy dokonają w sklepie zakupów na kwotę wyższą niż 30 euro zgromadzą automatycznie na karcie 2 euro. O wartość tą będzie im pomniejszona kwota zakupu paliwa w portugalskich punktach tankowania BP. Podobna zasada będzie obowiązywać również w drugą stronę.

bESTnMoT

Zgromadzone na karcie pieniądze nie będą miały limitu wartości, lecz ograniczenia czasowe. W ciągu 2 miesięcy konsument będzie zobowiązany do skorzystania z nagromadzonych środków, w przeciwnym razie straci do nich prawo.

_ Na portugalskim rynku, na którym istnieje już kilka podobnych kart lojalnościowych, konkurencja staje się coraz większa, dlatego przygotowanie wspólnego produktu przez JM i BP było nieuniknione. Zaletą naszej karty jest możliwość bezpośredniego gromadzenia pieniędzy, zamiast punktów na kolejne zakupy _ - dodała przedstawicielka detalisty.

Vanessa Silva ujawniła, że grupa Jeronimo Martins zamierza w niedługiej przyszłości opracować dla swoich klientów kolejne karty lojalnościowe we współpracy z innymi firmami. _ Portugalskie gospodarstwa domowe przeżywają dziś trudności finansowe, dlatego oferta promocyjna na inne dobra konsumpcyjne jest atrakcyjnym pomysłem _ - powiedziała. Na terenie Portugalii działa 360 sklepów Pingo Doce oraz ponad 320 stacji paliw BP.

bESTnMpu
business news
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)