Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Właściciel pubów i browaru boi się o zyski

0
Podziel się

Fuller, Smith & Turner spodziewa się, że podwyżka VAT i cięcia mogą zaszkodzić popytowi.

Właściciel pubów i browaru boi się o zyski
(Bernt Rostad/CC/Flickr)
bEhIxvat

Producent piwa i operator pubów Fuller, Smith & Turner ostrzega, że trudna sytuacja w branży gastronomicznej na Wyspach może utrzymać się przez dłuższy czas.

Mimo trudnych okoliczności Fuller ogłosił, że zyski firmy w ostatnich sześciu miesiącach urosły o 11 proc. do 15,7 mln funtów - donosi BBC. Sprzedaż flagowej marki piwa London Pride urosła o 1 proc.

Jednak szefostwo firmy spodziewa się, że planowana podwyżka VAT i cięcia wydatków położą się cieniem na wynikach branży.

bEhIxvav

Jak smakuje London Porter z browaru Fuller? (ang.):
Łączna sprzedaż piwa wzrosła 1proc., marka premium z Fuller's, London Pride, zwiększając swój udział w rynku. Lepiej radziła sobie część firmy zajmująca się zarządzaniem pubami i hotelami. Tutaj zyski urosły o 8 proc.

Fuller ma swoje biznesy przede wszystkim w południowo-wschodniej Anglii. Firma spodziewa się, że wyniki mogą poprawić ślub księcia Williama i igrzyska olimpijskie w 2012 roku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/238/t90862.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/333;brytyjskie;puby;zmienia;wlasciciela,35,0,659747.html) 333 brytyjskie puby zmienią właściciela Firma Mitchells & Butlers sprzedaje swoje lokale za 373 mln funtów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/238/t90862.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/pierwszy;raz;puby;nie;zarabiaja;najwiecej;na;piwie,58,0,655930.html) Pierwszy raz puby nie zarabiają najwięcej na piwie Właściciele pubów najwięcej zarobili serwując jedzenie.
bEhIxvaW
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)