Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybieramy najlepszy ekonomiczny blog w polskiej sieci!

0
Podziel się:

Kto jest najlepszy w biznesowej blogosferze? Przekonamy się już pod koniec maja, kiedy poznamy laureatów konkursu Ekonomiczny Blog Roku 2014 Money.pl. Zgłoszenia przyjmujemy od dziś.

Wybieramy najlepszy ekonomiczny blog w polskiej sieci!

Kto jest najlepszy w biznesowej blogosferze? Przekonamy się już pod koniec maja, kiedy poznamy laureatów konkursu Ekonomiczny Blog Roku 2014 Money.pl. Zgłoszenia przyjmujemy od dziś. Głosowanie potrwa do 26 maja.

_ - Konkurs Money.pl jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój polskiej ekonomicznej blogosfery _ - tłumaczy Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl, zasiadający w kapitule projektu. - _ Wspólnie z internautami i jury wybierzemy najbardziej profesjonalny, opiniotwórczy i społecznościowy blog, specjalizujący się w ekonomicznej tematyce _.

Organizatorzy chcą wyłowić najlepsze blogi koncentrujące się na obszarach takich jak: ekonomia, gospodarka, biznes, finanse, prawo i nieruchomości.

Money.pl podzielił konkurs na dwa główne etapy. Pierwszy, czyli zgłoszenia uczestników, trwa od dziś aż do 26 maja. W tym samym terminie na swoich faworytów przez Facebooka głosują internauci, klikając „lubię to” pod konkretnym blogiem. Najlepsze blogi w ocenie internautów poznamy 27 maja.

Następny krok konkursu to wyłonienie laureatów przez kapitułę. Do jury projektu Money.pl zaprosił osobistości ze świata polityki i biznesu. Blogi ocenią: Leszek Czarnecki, prezes Getin Holding SA, Mariusz Cholewa, prezes Biura Informacji Kredytowej SA, Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, Grzegorz Dzik, prezes Impel SA, Ryszard Grobelny, prezydent Poznania, Krzysztof Jonak, dyrektor regionalny Intela w Europie Środkowo-Wschodniej, Adam Maciejewski, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Leszek Niemycki, wiceprezes Deutsche Bank PBC SA i Sławomir Żygowski, prezes Nordea Bank Polska SA. Przewodniczącym kapituły jest Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Najlepsze blogi o profilu ekonomicznym w ocenie kapituły poznamy 27 maja.

Osobną kategorią jest wybór najbardziej społecznościowego ekonomicznego bloga. Specjalnie na tę okazję NapoleonCat.com prześwietli społecznościowe zaangażowanie blogerów; m.in. liczbę polubień i komentarzy pod wpisami na Facebooku, Twitterze, Google+ czy YouTube. O tym, który blog jest najbardziej social przekonamy się 27 maja.

O główną wygraną mogą walczyć wszyscy pełnoletni blogerzy. W przypadku osób poniżej 18 lat konieczna będzie zgoda opiekuna.

W konkursie przyznanych zostanie w sumie 7 wyróżnień. Zwycięzcy Ekonomicznego Bloga Roku 2014 Money.pl otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5000 zł oraz 8-calowe nowoczesne tablety. Wyróżnienia zostaną wręczone 18 czerwca na specjalnej uroczystości w siedzibie Money.pl we Wrocławiu.

Ważne etapy konkursu:

business news
giełda
waluty
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)