Notowania

sebastian mikosz
04.02.2013 10:57

Wybór prezesa LOT-u. Dziś przesłuchania kandydatów

Podczas dzisiejszych przesłuchań, kandydaci na stanowisko prezesa LOT-u będą musieli przedstawić swoją koncepcję restrukturyzacji firmy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(lot.com)

Pięciu kandydatów i wiele godzin przesłuchań. Rada nadzorcza PLL LOT przesłucha dziś chętnych do objęcia stanowiska szefa spółki. Nowego prezesa czeka przede wszystkim restrukturyzacja firmy.

Na zdjęciu Sebastian Mikosz, były prezes LOT-u, który jest jednym z kandydatów, których dziś przesłucha rada nadzorcza spółki

Podczas dzisiejszych przesłuchań, kandydaci na stanowisko prezesa LOT-u będą musieli przedstawić swoją koncepcję restrukturyzacji firmy. Idealny prezes powinien łączyć sprawne prowadzenie działalności biznesowej z wprowadzaniem racjonalnych oszczędności. Wiadomo, że doświadczenie w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem, ale nie będzie miało decydującego wpływu na wybór.

Na tak zwanej krótkiej liście znajduje się pięciu kandydatów, z ktorych dwóch - Sebastian Mikosz i Marek Mazur - już byli prezesami LOT-u. Z kolei, Tomasz Dębski pełnił już obowiązki prezesa firmy i raz przegrał konkurs na to stanowisko. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie wyłoniony nowy prezes.

Czytaj więcej w Money.pl
Los ministra skarbu zagrożony. Zależy od... Dalsza obecność w rządzie ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego zależy od jego skutecznych działań wobec PLL LOT - powiedział premier Donald Tusk.
LOT odda 400 mln zł? Polska złamała klauzulę... Komisja Europejska bada pomoc publiczną dla linii lotniczych. Wiadomo już, że ma zastrzeżenia.
LOT będzie dochodził swoich praw od Boeinga PLL LOT przygotowuje strategię w sprawie Dreamlinerów - mówi rzecznik przewoźnika Marek Kłuciński.
Tagi: sebastian mikosz, business news, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz