Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wydawniczy potentat bierze na cel Europę

0
Podziel się:

Steve Forbes ujawnił plan utworzenia nowego wydawnictwa na Starym Kontynencie.

Wydawniczy potentat bierze na cel Europę
(PAP/EPA)

Wydawca magazynu Forbes firma Forbes Media - w którym większościowe udziały ma należący do Bono z U2 fundusz private equity Elevation Partners - podjęła decyzję o tym, że powstanie nowy, europejski tytuł - donosi _ The Telegraph _.

Steve Forbes podkreśla, że powodem jest to, że widać wyraźne oznaki ożywienia m.in. w branżach motoryzacyjnych i finansowej. _ - Wszyscy skupiają się na Irlandii, Portugalii i Grecji. Ale widać ożywienie i to dobry czas na wejście na rynek _ - podkreśla szef Forbes Media.

Steve Forbes mówi o sukcesie Forbesa w Indiach (NDTV Profit, ang.):

[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t122781.jpg ) ] (http://manager.money.pl/ludzie/portrety/artykul/klan;forbesow;prasa;pieniadze;polityka;i;loty;balonem,173,0,722861.html) Klan Forbesów: prasa, pieniądze, polityka i loty balonem
_ Forbes Europe _będzie miał siedzibę redakcji w Londynie lub Paryżu i prawdopodobnie wystartuje w marcu 2011 roku.

W tej chwili Forbes Media wydaje magazyny Forbes i Forbes Asia w sumie w sześciomilionowym nakładzie. Forbes Europe tak samo jak azjatycki tytuł będzie wydawany w języku angielskim.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t47130.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/ranking;forbesa;gates;zdetronizowany,81,0,597841.html) Ranking "Forbesa": Gates zdetronizowany Listę najbogatszych ludzi na świecie otwiera Meksykanin Carlos Slim Helu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/251/t85755.jpg ) ] (http://manager.money.pl/ludzie/portrety/artykul/barack;obama;najpotezniejszym;czlowiekiem;swiata,102,0,556646.html) Barack Obama najpotężniejszym człowiekiem świata Listę najpotężniejszych ludzi świata opublikował magazyn _ Forbes _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t47130.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/najbogatsi;amerykanie;traca;fortuny,184,0,541112.html) Najbogatsi Amerykanie tracą fortuny Dziesięciu liderów listy miliarderów magazynu Forbes straciło w sumie 40 mld dol.
business news
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)