Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek w samolocie. Jadowita kobra ukąsiła pasażera

0
Podziel się:

Pilot postanowił wylądować na lotnisku w Hurghadzie, by umożliwić ukąszonemu obywatelowi Jordanii szybką pomoc lekarską w szpitalu.

Wypadek w samolocie. Jadowita kobra ukąsiła pasażera
(brytta/iStockphoto)
bEJXYQjp

Nieoczekiwane pojawienie się kobry na pokładzie egipskiego samolotu wywołało panikę wśród pasażerów. Pilot przerwał lot do Kuwejtu, by zapewnić pasażerowi ukąszonemu przez jadowitego węża szybką pomoc medyczną - pisze agencja dpa.

Kobrę odkryto po upływie godziny od startu maszyny z lotniska w Kairze. Pasażerowie unieszkodliwili jadowitego gada, który zdążył jednak ukąsić jednego z nich.

Pilot postanowił wylądować na najbliższym lotnisku - w Hurghadzie, by umożliwić poszkodowanemu obywatelowi Jordanii szybką pomoc lekarską w miejscowym szpitalu. Nie wiadomo, w jaki sposób kobra dostała się na pokład samolotu.

bEJXYQjr
Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa eksperymentalnego samolotu Piloci wykonywali lot samolotem eksperymentalnym typu Aist i ich maszyna uderzyła w ziemię, gdy podczas skręcania zaczepiła skrzydłem o podłoże.
Latanie samolotem bezpieczne? Nowe dane W 2011 roku w katastrofach lotniczych na świecie zginęło dwa razy mniej ludzi niż rok wcześniej, czyli 330 osób, podczas gdy w 2010 roku 658.
Polak ranny w wypadku samolotowym w Danii Maszyna spadła na pole kukurydzy na południu od lotniska głównego na wyspie Bornholm.
bEJXYQjS
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)