Notowania

Przejdź na
wypadek lotniczy
04.12.2012 12:43

Wypadek w samolocie. Jadowita kobra ukąsiła pasażera

Pilot postanowił wylądować na lotnisku w Hurghadzie, by umożliwić ukąszonemu obywatelowi Jordanii szybką pomoc lekarską w szpitalu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(brytta/iStockphoto)

*Nieoczekiwane pojawienie się kobry na pokładzie egipskiego samolotu wywołało panikę wśród pasażerów. Pilot przerwał lot do Kuwejtu, by zapewnić pasażerowi ukąszonemu przez jadowitego węża szybką pomoc medyczną - pisze agencja dpa. *

Kobrę odkryto po upływie godziny od startu maszyny z lotniska w Kairze. Pasażerowie unieszkodliwili jadowitego gada, który zdążył jednak ukąsić jednego z nich.

Pilot postanowił wylądować na najbliższym lotnisku - w Hurghadzie, by umożliwić poszkodowanemu obywatelowi Jordanii szybką pomoc lekarską w miejscowym szpitalu. Nie wiadomo, w jaki sposób kobra dostała się na pokład samolotu.

Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa eksperymentalnego samolotu Piloci wykonywali lot samolotem eksperymentalnym typu Aist i ich maszyna uderzyła w ziemię, gdy podczas skręcania zaczepiła skrzydłem o podłoże.
Latanie samolotem bezpieczne? Nowe dane W 2011 roku w katastrofach lotniczych na świecie zginęło dwa razy mniej ludzi niż rok wcześniej, czyli 330 osób, podczas gdy w 2010 roku 658.
Polak ranny w wypadku samolotowym w Danii Maszyna spadła na pole kukurydzy na południu od lotniska głównego na wyspie Bornholm.
Tagi: wypadek lotniczy, egipt, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz