Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zarabianie w internecie z Money.pl. Program Money2Money ma już 10 lat

0
Podziel się:

15 milionów złotych zarobili z nami przez dekadę uczestnicy jednego z najstarszych w polskim internecie programów partnerskich.

Zarabianie w internecie z Money.pl. Program Money2Money ma już 10 lat

15 milionów złotych zarobili z nami przez dekadę uczestnicy programu partnerskiego Money2Money. Tylko w ubiegłym, najlepszym w historii miesiącu najskuteczniejsi partnerzy pochwalić się mogą średnim zyskiem przekraczającym 8,5 tysiąca złotych. A z okazji urodzin czeka nas wyjątkowe wydarzenie.

-_ Czy faktycznie warto przyłączyć się do sieci afiliacyjnej (tak fachowo nazywa się programy partnerskie) i czy naprawdę w sieci da się zarobić przyzwoite, dodatkowe pieniądze na sprzedawaniu produktów i usług kogoś innego? Da się! - _ podkreśla Tomasz Czerwiński, kierownik ds. sprzedaży e-commerce i afiliacji w Money.pl.

Dziesięć lat istnienia Money2Money, jednego z najstarszych programów partnerskich w polskim internecie jest na to dowodem. Od marca 2004 roku, kiedy to pierwszym dwóm uczestnikom udało się sprzedać pierwszych czternaście produktów, program osiągnął dziś liczbę prawie 500 zaangażowanych w niego właścicieli stron internetowych, którzy średnio co dwie minuty pośredniczą w sprzedaży produktu lub usługi.

Dla wszystkich uczestników Money2Money, a także osób, które chciałyby nauczyć się skutecznego zarabiania w internecie, organizujemy wyjątkowe i całkowicie bezpłatne wydarzenie! 3 kwietnia na wrocławskim Stadionie Miejskim, podczas Affiliate Day spotkają się specjaliści od zarabiania w sieci. Będą wykłady, prezentacje i szkolenia, w których wziąć może udział każdy chętny!

- _ Przez dziesięć lat wspólnie nauczyliśmy się jak dobrze zbudować serwis o tematyce finansowej, jak dobrze go promować , jakie techniki promocji stosować - _ podkreśla Magdalena Kasprzak, Senior Affiliate Manager w Money.pl, która z M2M związana jest od początku.

Skuteczność i atrakcyjne prowizje

Skuteczność M2M spowodowała też, że właściciele stron internetowych, czyli partnerzy, mają do wyboru ponad 300 produktów i usług, oferowanych przez 250 firm i instytucji finansowych. Co je przekonało?


Tomasz Czerwiński
fot. Bartek Sadowski-_ To bardzo skuteczny i relatywnie tani sposób na zwiększenie liczby klientów - _ wyjaśnia Tomasz Czerwiński. _ - Przez internet także można dotrzeć do osób, które preferują ten kanał jako miejsce do zakupów, zakładania i obsługi kotna czy brania kredytu bez wychodzenia z domu. _

_ - Na początku mojej współpracy z M2M oferta programu była bardzo skąpa. Tylko kilka banków oferowało swoje usługi online. Dzisiaj jest dokładnie odwrotnie, tylko kilka instytucji z tego sektora nie jest mocniej obecna w sieci, co pewnie nie potrwa długo - _ opowiada na na facebookowej stronie programu Krzysztof Węglarz, jeden z najbardziej doświadczonych uczestników M2M i właściciel krzysztofweglarz.pl. _ - __ Poza tym prowizje, które proponuje M2M są największe w sektorze produktów finansowych. To najważniejsze powody dla których uczestniczę w tym programie już 8 lat. _

Dziś program Money2Money to platforma, z której korzystać może każdy. Nie trzeba mieć firmy, nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej. Jedyny warunek to ukończone 18 lat. Nie trzeba mieć nawet wcześniej strony internetowej! Uczestnicy M2M mają możliwość założenia jej w chwili przystępowania do programu. I to całkowicie bezpłatnie. A rejestracja - jak wynika ze skrupulatnie wyliczonych statystyk - zajmuje tylko 67 sekund!

Jak zarabiać z Money2Money? To proste!

Ile można zarobić? Wyniki rekordzistów robią wrażenie. W ubiegłym miesiącu najskuteczniejszy partner pochwalić mógł się zarobkiem 37780,94 zł! Największa prowizja, zainkasowana w tym czasie na jednej transakcji to 1664 zł! Nic dziwnego, że wielu spośród partnerów M2M nie traktuje programu jako źródło dodatkowych pieniędzy, ale z takich prowizji się utrzymują.

_ - Kiedyś pracowałam w branży finansowej, początkowo traktowałam M2M jako zajęcie dodatkowe, pozwalające uzyskać dodatkowy dochód. Z czasem zaczęłam coraz bardziej interesować się szerokimi możliwościami, jakie internet oferuje tej branży, próbować ich - _ opowiadała niedawno w wywiadzie na facebookowym fanpage M2M Adrianna Pióro, od roku współpracująca z nami przez stronę twojapozyczka24.pl. _ - __ Zaangażowałam się do tego stopnia, że teraz traktuję to jako pełnoetatową pracę, którą z resztą bardzo lubię. Czy było to trudne? Z czasem coraz łatwiejsze, ale właśnie trzeba być ciągle na bieżąco. _

Nowa strona, nowe narzędzia i wyjątkowe wydarzenie_ _

Dla Adrianny Pióro, jak sama mówi, jedną z największych zalet Money2Money jest podwyższanie grupy stawek prowizyjnych lub indywidualne ich negocjowanie w momencie przekroczenia ustalonego progu przychodów, co bardzo pozytywnie ją motywuje. Ale oczywiście, na porównywalne przychody trzeba zapracować. W tej branży liczy się doświadczenie, pomysł i zaangażowanie.

_ - Cierpliwość, to cecha niezwykle istotna w tego typu programach - _dodaje w rozmowie z fanpagem M2M Mirosław Surawski, właściciel strony kredytbankowy.com, w programie już od ośmiu lat. _ - Jeśli cierpliwie i wytrwale wykonujemy swoją pracę, otrzymamy prowizje - niekiedy większe lub mniejsze, ważne jednak, że są i wiemy za co pracujemy. _

Jednak nawet początkujący partnerzy nie są w M2M pozostawieni sami sobie! Mają do dyspozycji gotowe, unikalne narzędzia do skutecznej promocji oferty na swoich stronach internetowych: porównywarki, kalkulatory, multofirmularze, a nawet widget do bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Money.pl.

_ - Przygotowaliśmy również całą serię nowych poradników, zarówno dla początkujących, jak i dla partnerów posiadających zaawansowaną wiedzę - _ dodaje Magdalena Kasprzak. _ - Z okazji 10 urodzin Money2Money ruszyła też nowa strona www. Zupełnie inna. Bogata w aktualności, statystyki i przykłady, ile i jak można z nami zarobić. Pojawi się również zupełnie nowa odsłona programu poleceń - member get member, w którym zarabiać będzie można polecając udział w programie kolejnym osobom. _

Nowa strona i nowe funkcjonalności to jednak nie wszystko. Money.pl planuje z okazji 10 lat swojego programu partnerskiego wydarzenie bez precedensu w historii polskiego e-biznesu. 3 kwietnia we Wrocławiu organizowany jest Affiliate Day - największe w Polsce spotkanie ekspertów odnoszących sukcesy w zarabianiu w internecie, oraz tych którzy chcą stawiać w tej branży pierwsze kroki, ucząc się od najlepszych. Będą wykłady, prezentacje, skuteczne porady z pierwszej ręki i wiele atrakcji towarzyszących. Udział jest bezpłatny! Program kongresu i formularz rejestracji dostępny jest na stronie www.money2money.com.pl/affiliateday do 25 marca. Ale zarabiać każdy może już od dzisiaj.

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)