Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
2012
14.11.2008 12:06

Zarobić na końcu świata

2012 - wtedy kończy się kalendarz Majów, dla wielu to data końca świata.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/20th Century Fox)

Koniec kalendarza Majów, ogromny labirynt odnaleziony w Egipcie - nie ma lekko, wiele wskazuje na to, że w 2012 czeka nas koniec świata. Filmowcy zamierzają na niej sporo zarobić.

Ronald Emmerich, reżyser odsądzany od czci i wiary niezrażony zarabia kolejne miliony dolarów. Niezrażony krytyką, wyliczaniem mu błędów, nieścisłości w scenariuszach zamierza powiększyć stan swego konta.

Tym razem reżyser_ Dnia niepodległości _, _ Godzilli _ i filmu _ Pojutrze _ (na zdjęciu kadr z filmu) rozważa w filmie kwestię końca świata. I choć do premiery filmu zostało jeszcze ponad pół roku, on już znalazł odpowiedź na pytanie: Jak rządy państw świata poradzą sobie z przygotowaniem sześciu miliardów ludzi na koniec świata? Zdradza nam ją w pierwszym teaserze swojego najnowszego filmu _ 2012 _:

W obsadzie filmu, którego polska premiera odbędzie się 17 lipca przyszłego roku znajdują się: John Cusack, Amanda Peet, Danny Glover i Woody Harrelson.

2012 po 2000 roku, kiedy to miało dojść do Armagedonu coraz częściej wymieniany jest jako kres naszej cywilizacji. W internecie aż zaroiło się od mrocznych wizji najbliższej przyszłości, przy których kryzys ekonomiczny to naprawdę pestka.

Tagi: 2012, business news, ciekawostki, styl, manager, media, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz