Notowania

jaguar land rover
11.11.2011 05:48

Zatrudniają na Wyspach. "Ambitne plany"

Jaguar Land Rover utworzy ponad 1000 nowych miejsc pracy w fabryce w Solihull w West Midlands.

Podziel się
Dodaj komentarz
(media.landrover.com)

W tej chwili w fabryce pracuje prawie pięć tysięcy osób. Dzięki zatrudnieniu nowych pracowników liczba tu zwiększy się o 25 proc. - donosi _ BBC _.

Szef działu HR w Jaguar Land Rover podkreśla, że w grę wchodzą dobrze opłacane stanowiska z dużym pakietem dodatkowych korzyści. _ - Spodziewamy się wielu tysięcy aplikacji _ - mówi Des Thurlby. Kampania rekrutacyjna już ruszyła w brytyjskiej prasie i radiu. **

Jaguar Land Rover prezentuje się na targach we Frankfurcie (ang.):

JLR podkreśla, że w sumie w tym roku zatrudnienie w firmie zwiększy się o ponad 3500 osób. Minister gospodarki Vince Cable podkreśla, że to wspaniałe wiadomości dla Solihull i dodaje, że to _ przykład pozytywnej historii fabryki, która była bliska zamknięcia, a teraz rozwija się i ma ambitne plany _.

Czytaj więcej o motoryzacji w Wielkiej Brytanii
[ ( http://static1.money.pl/i/h/161/t93089.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/motoryzacyjny;boom;na;wyspach;produkcja;w;gore,189,0,918973.html) Mają problem. By nadążyć z produkcją aut W sierpniu z taśm brytyjskich zakładów motoryzacyjnych zjechało o 10,7 procent samochodów więcej niż przed rokiem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/158/t137886.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/jaguar;land;rover;postawi;na;wyspy,114,0,818290.html) Jaguar Land Rover postawi na Wyspy? Wielka Brytania walczy o pozycję głównego, europejskiego centrum produkcji silników samochodowych. Nowy zakład Jaguar Land Rover ma w tym pomóc.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/158/t137886.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/chiny;na;celowniku;jaguar;land;rover,22,0,816406.html) Chiny na celowniku Jaguar Land Rover Firma chce otworzyć zakład w Chinach. Jej szef ujawnił plan na targach motoryzacyjnych w Szanghaju.
Tagi: jaguar land rover, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz