Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Żniwa latynoskich bankierów. Popyt winduje premie

0
Podziel się

W krajach Ameryki Południowej rośnie zapotrzebowanie na menedżerów.

Żniwa latynoskich bankierów. Popyt winduje premie
(quaziefoto/CC/Flickr)
bEhIRtyt

Na szczególnie dobre zarobki mogą liczyć bankierzy w Brazylii - donosi _ CNN. _ Najwyżsi rangą menedżerowie zarobią w tym roku średnio 1,7 mln dolarów - tak wynika z informacji firmy Options Group. To dwa razy więcej niż w Chinach i o 15 proc. więcej niż w Indiach i USA

Zdaniem analityków cytowanych przez_ CNN _ dobra kondycja sektora bankowego, mała liczba lokalnych top menedżerów oraz duża liczba fuzji i przejęć sprawiają, że w Ameryce Południowej będzie wciąż spore zapotrzebowanie na bankierów, którzy mogą pokierować m.in działaniami światowych graczy, którzy coraz odważniej działają na rynkach w tym regionie świata.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/t77172.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/znow;awanse;i;bonusy;nie;przejmuja;sie;krytyka,82,0,713554.html) Znów awanse i bonusy. Nie przejmują się krytyką? Goldman Sachs zdecydował, że 321 osób awansuje na szczeble menedżerskie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/128/t98944.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/banki;przyznaja;premie;brytyjski;rzad;ostrzega,62,0,679486.html) Banki przyznają premie, brytyjski rząd ostrzega Rząd grozi im wysokimi podatkami, jeśli banki nadal będą wypłacać premie.
bEhIRtyW
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)