Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
vodafone
21.03.2013 12:13

Zygmunt Solorz-Żak podpisał ważną umowę z Vodafone

Vodafone to jedna z największych firm telefonii komórkowej na świecie. Posiada około 403 miliony abonentów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adam Guz/Reporter)

*Podpisana umowa o współpracy między Polkomtelem a Vodafone obejmuje m.in. obsługę korporacji międzynarodowych oraz zapewnia dostęp do wspólnych produktów i usług dla klientów biznesowych i indywidualnych - donosi spółka w komunikacje przesłanym naszej redakcji. *

- _ Umowa z tak znaną i znaczącą na światowym rynku telekomunikacyjnym firmą, jak Vodafone to świetna wiadomość dla naszych klientów – jest to kolejny ważny krok ku temu aby oferować im więcej niż konkurencja. Jestem przekonany, że współpraca zaowocuje wieloma ciekawymi projektami biznesowymi, z korzyścią zarówno dla naszych obecnych, jak i nowych klientów _ - powiedział Zygmunt Solorz-Żak, Prezes Zarządu Polkomtel.

Ważnym elementem współpracy pomiędzy obydwoma firmami jest wymiana doświadczeń oraz najlepszych praktyk rynkowych. Dzięki podpisanej umowie powstają możliwości wielu korzystnych synergii operacyjnych i oszczędnościowych dla Polkomtelu.

- _ Nasza umowa z Polkomtelem daje Vodafone możliwość dalszego wzmocnienia swojej obecności w Europie Wschodniej. Jesteśmy zadowoleni z odnowienia naszych relacji z Polkomtelem w ramach społeczności Rynków Partnerskich, która obejmuje ponad 50 rynków na całym świecie _- skomentował podpisanie umowy Ravinder Takkar, Prezes i Dyrektor Generalny Vodafone Partner Markets.

Vodafone Group Plc to z punktu widzenia przychodów jedna z największych firm telefonii komórkowej na świecie, posiadająca ok. 403 miliony abonentów. Obecnie Vodafone posiada udziały kapitałowe w firmach telekomunikacyjnych w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach i współpracuje z ponad 50 sieciami partnerskimi na całym świecie.

Operator był jednym z akcjonariuszy Polkomtelu przed przejęciem Spółki przez Zygmunta Solorza-Żaka.

Czytaj więcej w Money.pl
UOKiK wszczyna postępowanie. Za stawki połączeń do Play Sankcja może wynieść nawet 10 procent przychodu spółek. To ogromne pieniądze.
Sieci komórkowe w kryzysie. Ubywa klientów Najwięksi operatorzy ucierpieli najbardziej. Movistar stracił 284 tysięcy klientów, a Vodafone 278.
Elektrim chce wrócić na GPW. Zobacz kiedy - Po uporządkowaniu sprawozdań i przeprowadzeniu restrukturyzacji _ Elektrim chciałby wrócić na warszawską giełdę. Spółka zakłada, że może to nastąpić najwcześniej w przyszłym roku _ - poinformował Wojciech Piskorz, prezes Elektrimu.
Tagi: vodafone, business news, strategie firm, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager, strategie, zarządzanie, z rynku, marketing i zarządzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz