„Efekt Tygrysa – puść swoją markę w ruch” – pierwsza polska książka o personal brandingu

„Efekt Tygrysa – puść swoją markę w ruch” – pierwsza polska książka o personal brandingu

Jak mądrze budować wizerunek na Facebooku i na Youtube, czym są i jak stosować "dźwignie brandingowe i czy warto jest budować markę przez udział w konferencjach oraz seminariach – odpowiedzi m.in. na te pytania poznamy z książki „Efekt Tygrysa – puść swoją markę w ruch” Macieja Dutko. To pierwsza polska publikacja dotycząca kwestii personal brandingu.

 

Personal branding to pojęcie ciągle zyskujące na popularności. W książce„Efekt Tygrysa – puść swoją markę w ruch” Maciej Dutko wziął pod lupę temat kreowania swojego wizerunku. Wielu z nas pracuje nad własną marką już nie tylko przy tworzeniu CV, ale także będąc prelegentem na konferencjach, wykładowcą na uczelni wyższej czy prowadząc bloga albo własny biznes. Książka ukaże się jeszcze w te wakacje - w sierpniu.

Jak twierdzi Maciej Dutko - autor, te 160 stron, to przyjemna lektura dla młodych i mniej młodych, którzy chcą zaistnieć, budując swoją osobistą markę. Bez układów, bez pieniędzy, bez ciągłego biegu w cudzym zaprzęgu (czytaj: na etacie w korporacji). Personal branding bez tajemnic i w polskich realiach.

Kreowanie własnej marki nadal brzmi enigmatycznie? Jeśli na którekolwiek z poniższych pytań nadal poszukujesz odpowiedzi, ta książka jest dla Ciebie.

Jakie hamulce ograniczają Twoją rozpoznawalność i jak je wyłączyć?
Jak mądrze budować wizerunek na Facebooku i na Youtube?
Czym są i jak stosować "dźwignie brandingowe”?
Czy warto budować markę przez udział w konferencjach i seminariach?
Dlaczego Twoje CV jest nudne jak dziura w bucie i jak to zmienić?
Jak zdobyć rekomendacje, które wypozycjonują Twoją markę?
Jak nie stać się kolejną cenodajką, czyli dlaczego Twoi klienci kochają... kiedy jesteś droższy od innych?

Co ciekawe, będąc specjalistą w zakresie działalności w internecie, Maciej Dutko, postanowił wykorzystać jego potencjał poprzez zbiórkę pieniędzy na wydanie „Efekt Tygrysa – puść swoja markę w ruch” na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl: http://www.efekttygrysa.pl/. Każdy z nas może wpłacić symboliczną złotówkę, albo więcej, według uznania, przez co przyczyni się do uzyskania potrzebnej do druku kwoty.

„Efekt Tygrysa – puść swoją markę w ruch” ukaże się już w sierpniu 2014 roku.

Więcej informacji na temat publikacji: http://efekttygrysa.pl/

Czytaj także
Polecane galerie