Notowania

bankowość
22.08.2014 09:53

Banking & Insurance Forum

W dniach 22-23 października 2014r. w hotelu Westin w Warszawie będą miały miejsce Warsaw International Banking Summit - VIII edycja Banking Forum, IV edycja Insurance Forum oraz II edycja wydarzenia Nowoczesna Windykacja.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Jesienna edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń łączy w sobie VIII edycję Banking Forum, IV edycję Insurance Forum oraz II edycję Nowoczesnej Windykacji. To cykliczne wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarze kluczowych przedstawicieli nie tylko obu branż, ale również administracji centralnej, regulatora, firm świadczących usługi dla branży bankowej i ubezpieczeniowej. *

W dniach 22-23 października 2014r. w hotelu Westin w Warszawie będą miały miejsce Warsaw International Banking Summit – VIII edycja Banking Forum, IV edycja Insurance Forum oraz II edycja wydarzenia Nowoczesna Windykacja.

Warsaw International Banking Summit – VIII edycja Banking Forum stanowi unikalną i prestiżową platformę wymiany myśli i poglądów dla kluczowych osób z sektora finansowego. Radzie Programowej przewodniczy Prezes Mariusz Grendowicz. Celem Forum jest umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zmian zachodzących w sektorze, poszukiwania efektywnych modeli wspólnego działania, a także stwarzanie okazji do nawiązywania kontaktów biznesowych bezpośrednio z decydentami. Tematyka najbliższej edycji zawierać będzie m.in. zmianę modeli biznesowych, ewolucję roli instytucji finansowych, rosnącą współpracę banków z innymi branżami, zmieniające się trendy w płatnościach oraz sposobach oszczędzania.

Banking Forum realizowane jest równolegle z IV edycją Insurance Forum - spotkaniem liderów branży ubezpieczeniowej. Forum stanowi doskonałą okazję do debat dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań stojących przed branżą ubezpieczeniową. Tematyka wydarzenia, współtworzona przez Radę Programową z Prezesem Arturem Olechem na czele, nie poprzestaje tylko na omówieniu kierunków rozwoju branży ubezpieczeniowej, ale porusza też tematy związane z współpracą z innymi branżami, analizuje zmieniające się modele dystrybucji, porusza wątki prawne i regulacyjne.

Panel dotyczący Nowoczesnej Windykacji będzie poświęcony dwóch aspektom: egzekucji z nieruchomości oraz dochodzeniu roszczeń przeciwko spadkobiercom dłużnika. W trakcie panelu omówione zostaną przykłady, które pozwolą poszerzyć wiedzę osobom zajmującym się zagadnieniami egzekucji z nieruchomości o pojawiające się na rynku trendy i rozwiązania. Dodatkowo przybliżone zostaną uczestnikom zagadnienia dochodzenia roszczeń od spadkobierców dłużnika.

Dzięki symultanicznej realizacji wydarzeń możliwe staje się zebranie w jednym czasie i miejscu wszystkich kluczowych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej i bankowej w celu kompleksowej dyskusji i poszukiwania optymalnych rozwiązań na najbliższe lata.

Więcej informacji: Bankowość i Ubezpieczenia

Tagi: bankowość, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz