Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
konferencja
06.11.2014 16:12

Bezpłatna konferencja HR Solutions Trends 27 listopada w Warszawie

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania informatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

Podziel się
Dodaj komentarz

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

Kluczowe zagadnienia, które zostaną poruszone podczas wydarzenia:

  • Najważniejsze trendy w obszarze technologii dla HR, Nowoczesne narzędzia e-rekrutacji, Portale społecznościowe w realizacji misji i zadań HR, Systemy automatyzujące zarządzanie zasobami ludzkimi, Potencjalne zagrożenia ze strony technologii IT, dla skutecznej ochrony danych osobowych i prywatności pracownika – zasady ich zabezpieczania, Skutki karno-prawne nadużyć w zakresie ujawniania lub nieujawniania danych osobowych, Usprawnienie organizacji poprzez elektroniczny obieg dokumentów kadrowych, Podniesienie wydajności poprzez wprowadzenie oceny efektywności z automatycznym wyliczaniem premii, Systemy pracy grupowej, Automatyzacja pracy i optymalizacja procesów w działach HR, Systemy służące do szybkiego i łatwego raportowania, Narzędzia IT w procesach rekrutacyjnych – korzyści i zalety, Rozwiązania wspierające nauczanie na odległość – e-learning, m-learning, wideokonferencje

Strona internetowa wydarzenia: hrtrends.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny
Uprzejmie informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Tagi: konferencja, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz