Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

BIEGAMY I POMAGAMY CHARYTATYWNA SZTAFETA DLA FIRM PONOWNIE BIJE REKORD FREKWENCJI

0
Podziel się:

Organizowany przez Fundację Everest Bieg Firmowy po raz kolejny podbija serca miłośników biegania z Wrocławia i Warszawy.

BIEGAMY I POMAGAMY CHARYTATYWNA SZTAFETA DLA FIRM PONOWNIE BIJE REKORD FREKWENCJI

Organizowany przez Fundację Everest Bieg Firmowy po raz kolejny podbija serca miłośników biegania z Wrocławia i Warszawy. Już 17 maja we Wrocławiu i 7 czerwca w Warszawie tysiące zawodników reprezentujących swoje firmy wystartują w sztafecie na rzecz chorych dzieci.

Podobnie jak w zeszłym roku do biegu mogą zgłaszać się 4 –osobowe drużyny, złożone z pracowników jednej firmy. Każdy z zawodników będzie miał do pokonania trasę o długości ok. 5 km Firma może zgłosić dowolną liczbę drużyn. W tym wypadku im więcej tym lepiej, ponieważ dochód z biegu przeznaczony jest na cel charytatywny. Rekordową ilość 100 zawodników wystawiła firma KRUK S.A. – złoty sponsor Biegu Firmowego we Wrocławiu.

Materiały organizatora / zdjecia z ostatniej edycji

Pracodawcy traktują Bieg Firmowy jako formę sportowej integracji wewnątrz firmy, a także możliwość spotkania się środowiska biznesowego w zupełnie nowym kontekście. Takich imprez brakuje, dlatego Bieg Firmowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dodatkowo zawodnicy biegnąc pomagają innym. W zeszłym roku dochód z biegu przeznaczony był dla Ali Nowickiej, 4-latki z Wrocławia, której groziła amputacja nogi. Dzięki zebranej kwocie Ala poddaje się w USA rehabilitacji po skomplikowanej operacji ratującej jej nóżkę. W tym roku we Wrocławiu zawodnicy pobiegną dla Mateusza i Łukasza Koniecznych – braci chorych na dziecięce porażenie mózgowe . W Warszawie dochód z biegu przeznaczony zostanie dla 4 –letniej Natalki Kobierskiej cierpiącej na rzadki zespół wad genetycznych.

_ Gdy usłyszeliśmy o biegu, wiedzieliśmy, że naszej firmy nie może na niej zabraknąć. Sportowy i integracyjny charakter imprezy a do tego szczytny cel? Społeczna odpowiedzialność biznesu to coś w co PKF Consult bardzo chętnie się angażuje! Zeszłoroczna edycja pokazała, że organizator stanął na wysokości zadania. Zdecydowaliśmy zatem nie tylko wziąć udział w biegu, ale także wesprzeć inicjatywę jako Złoty Sponsor w Warszawie _ – mówi Marta Wasilewska, osoba odpowiadająca za marketing i integrację w PKF Consult.

Rejestracja na bieg odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.biegfirmowy.pl We Wrocławiu zarejestrowało się już przeszło 1500 osób, w Warszawie prawie 600. W zeszłym roku pakiety startowe rozeszły się w ciągu 3 tygodni, We Wrocławiu i Warszawie pobiegło 2 tysiące osób. W tym roku organizatorzy zwiększyli limity miejsc.

Na zawodników czeka moc atrakcji. Jedną z nich jest możliwość zdobycia jednego z trzech 42 calowych telewizorów, które ufundowane zostały przez LG Electronics z Wrocławia – Partnera Technologicznego wrocławskiej edycji. Fundacja Everest nie zapomni podczas imprezy o dzieciach dla których szykuje całą masę atrakcji. Organizatorzy starają się, aby podczas imprezy panowała atmosfera firmowego i rodzinnego pikniku, a Bieg Firmowy z roku na rok zarażał coraz większą ilość firm swoją misją – promocją biegania i pomocą chorym dzieciom.

Sponsorzy wydarzenia: KRUK S.A., PKF Consult, LG Electronics Wrocław, Pandora, 3M, Alpha Capital Group

Patroni medialni: Money.pl, Forbes, Puls Biznesu, Miesięcznik Benefit, TuWrocław, Radio Ram, Radio Wrocław, Radio Kolor

strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)