Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Career EXPO - ponownie odbędą się najskuteczniejsze targi pracy

0
Podziel się

Jesienne edycje Career EXPO zbliżają się wielkimi krokami. Po wielkim sukcesie we Wrocławiu, tym razem wydarzenie odbędzie się również w Poznaniu.

Career EXPO - ponownie odbędą się najskuteczniejsze targi pracy
bEruIfjF

Jesienne edycje Career EXPO zbliżają się wielkimi krokami. Po wielkim sukcesie we Wrocławiu, tym razem wydarzenieodbędzie się również w Poznaniu. Łącznie podczas targów w obu miastach pojawi się ponad 130 aktywnie rekrutujących firm (niektóre pojawią się dwukrotnie).

Targi pracy Career EXPO to nie tylko możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w najważniejszych polskich i zagranicznych firmach. To również szansa na rozeznanie się na rynku pracy, zbadanie zapotrzebowania kadrowego, zestawienie własnych predyspozycji, wykształcenia i umiejętności z preferencjami pracodawców.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/82/art287826.jpg ) ] (#)

bEruIfjH

Podczas wydarzenia będzie możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i dostarczających cennej wiedzy z zakresu umiejętności miękkich. Osoby rozważające założenie własnego biznesu będą mogły zweryfikować swoje pomysły na stoiskach doradczych. Na podobne wsparcie
mogą liczyć ci z odwiedzających, którzy po raz pierwszy wezmą udział w wydarzeniu tego typu lub ci, którzy są na początku precyzowania swojej ścieżki zawodowej.

Swoją obecność na Wrocław Career EXPO i Poznań Career EXPO zgłosiło ponad 130 firm z różnorodnych branży:
finanse, informatyka, automotive, marketing, logistyka, sprzedaż, administracja, produkcja, obsługa klienta, księgowość, audyt i wiele innych. Łącznie we Wrocławiu będzie można porozmawiać z ponad setką wystawców, w Poznaniu - z 90.

Targi skierowane są nie tylko dla studentów i absolwentów, lecz również do specjalistów z doświadczeniem zawodowym – z tego powodu wydarzenie kończy się dopiero wieczorem.

bEruIfjN

Udział w targach Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu: www.careerexpo.pl, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet (dostępny od początku listopada). Jeśli nie zdążymy zarejestrować się online, wejście na halę w dniu wydarzenia jest możliwe po wypełnieniu papierowego formularza dostępnego przed wejściem. Warto jednak poświęcić chwilę na odwiedzenie strony organizatora, ponieważ dopiero po zalogowaniu udostępniane są materiały przygotowujące uczestników do targów – informacje o wystawcach, broszury, mapy, artykuły eksperckie. Odpowiednia wiedza o wydarzeniu pomoże wyróżnić się w tłumie, mądrze zaplanować swój udział i lepiej wykorzystać czas.

Career EXPO w skrócie:
Kiedy: *14 listopada (Poznań Career EXPO); 21 listopada (Wrocław Career EXPO), godz. 11:00-19:00
*
Gdzie:
MTP, pawilon nr 3 (Poznań); Hala Stulecia (Wrocław)
Kto: studenci, absolwenci, doświadczeni pracownicy
Jak: wstęp wolny, rejestrowany: www.careerexpo.pl
Partnerzy edycji: Poznań: Nokia Solutions and Networks, Savvis, Hewlett-Packard, Lidl; Wrocław: Nokia Solutions and Networks, Hewlett-Packard, Getin Noble Bank, WABCO, Viessmann R&D Center, Capgemini, IBM
Branże: finanse/ekonomia, informatyka, automotive, marketing, logistyka, sprzedaż, administracja, produkcja, księgowość/audyt, windykacja, gry komputerowe, obsługa klienta i inne.

bEruIfki
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)