Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
konferencja
17.11.2014 11:46

CSR w praktyce - jak działając prospołecznie osiągnąć korzyści dla swojego biznesu?

Firma Dialogos Sp. z o.o wraz z Fundacją Edukacyjne Centrum Doskonalenia i Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną organizują konferencję „CSR w praktyce - jak działając prospołecznie osiągnąć korzyści dla swojego biznesu?”, która odbędzie się 27 listopada 2014 r. w Gdańsku.

Podziel się
Dodaj komentarz

Firma Dialogos Sp. z o.o wraz z Fundacją Edukacyjne Centrum Doskonalenia i Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, pracowników oraz osoby zainteresowane tematyką odpowiedzialnego biznesu z sektora biznesu i sektora NGO do udziału w konferencji „CSR w praktyce - jak działając prospołecznie osiągnąć korzyści dla swojego biznesu?”, która odbędzie się 27 listopada w Gdańsku.

Hasłem przewodnim konferencji jest inspiracja do wykorzystywania dotychczasowych działań firmy w kontekście Społecznej Odpowiedzialności Biznesu do osiągania korzyści dla prowadzonego biznesu.

Celem konferencji jest szerzenie idei społecznej odpowiedzialności biznesu w przedsiębiorstwach. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ideą CSR. Podczas konferencji przekazana zostanie wiedza, dlaczego społeczna odpowiedzialność biznesu przynosi korzyści biznesowe, jak budować wizerunek firmy dzięki CSR. Przedstawione zostaną praktyczne przykłady społecznej odpowiedzi biznesu.

Będzie bardzo interaktywnie i warsztatowo.Uczestnicy poznają od strony praktycznej dobre praktyki w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Zainspirują się i dowiedzą, jak dotychczasowe działania można wykorzystać w kontekście budowania Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Spotkają się z prawdziwym Bohaterem CSR-ONem. Będą mogli także wziąć udział w akcji charytatywnej i networkingu.

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie: http://www.csron.pl/category/209

*

Tagi: konferencja, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz