Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

DOBRY biznesowy WIECZÓR we Wrocławiu

W dniach 17 i 20 listopada w klubie Lot Kury Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. zaprasza na spotkania z założycielami wrocławskich biznesów, które odniosły sukces zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

*W dniach 17 i 20 listopada w klubie Lot Kury, Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. zaprasza na spotkania z założycielami wrocławskich biznesów, które odniosły sukces zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych. Rozmowy te, skierowane do młodych, ambitnych, myślących o własnym biznesie osób, będą miały charakter kameralny, aby każdy w swobodny sposób mógł uzyskać informacje dla niego interesujące o doświadczeniach i radach dolnośląskich przedsiębiorców. *

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. (DPIN) to jednostka otoczenia biznesu, której udziałowcami są najbardziej wpływowe jednostki rozwoju gospodarczego regionu: Województwo Dolnośląskie oraz WSSE Invest Park. W ramach swojej działalności DPIN realizuje szereg działań wspierających gospodarkę regionu oraz transfer wiedzy i technologii pomiędzy światami nauki i biznesu, jak również dostarcza usługi niezbędne do zakładania, prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 17. listopada spotkamy się z założycielami Centrum Rozwiązań Systemowych. CRS jest organizacją pozarządową, która stosuje podejście systemowe w działalności naukowej, edukacyjnej, doradczej oraz w rozwiązywaniu złożonych problemów. W oparciu o stworzone przez siebie gry symulacyjne i zbudowane wokół nich koncepcje warsztatów, CRS z powodzeniem prowadzi działalność gospodarczą, która pomaga im realizować ich misję - ułatwianie współpracy ponad podziałami, wspieranie zrównoważonego rozwoju, poprawę jakości życia.

Drugi wieczór zaplanowano na 20. listopada, a na nim uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania doświadczeń i rad prezesa firmy Mactronic. Mactronic jest firmą rodzinną, działającą i odnoszącą sukcesy na rynkach zagranicznych już od 25 lat. Swój sukces zawdzięcza konsekwentnym działaniom, kreatywności i wprowadzonym innowacjom, będących wynikiem współpracy nauki i biznesu.

- Rozwijanie i wspieranie przedsiębiorczości to jeden z naszych podstawowych celów, jako jednostki IOB. Realizujemy wiele przedsięwzięć, zatem współorganizowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest kolejnym, naturalnym krokiem naszej działalności w regionie. Jest to ściśle związane z naszą ofertą, którą kierujemy również do młodych, przedsiębiorczych osób – mówi Prezes DPIN S.A. Pani Lidia Ciesielska.

- Współpraca z DARRem, jak i z wszystkimi uczestnikami wydarzenia za pewne nie skończy się na tych dwóch eventach. Poprzez rozmowy przeprowadzone w trakcie spotkań postaramy się zidentyfikować kolejne potrzeby i pomysły na dalsze działania na rzecz młodych, przedsiębiorczych osób, które konsekwentnie wprowadzać będziemy w kolejnych miesiącach – dodaje Elżbieta Szlauer, Koordynator Projektów DPIN S.A.

Tagi: światowy tydzień przedsiębiorczości, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz