Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Franczyzowy sukces w Bytomiu

0
Podziel się:

Setki gości, szkolenia, dyskusje i niemal 40 wystawców z różnych branż. Tak w skrócie można opisać I Śląskie Targi Franczyzowe, które odbyły się w Agorze Bytom. Pierwsze tego typu wydarzenie w regionie pokazało wyjątkowy potencjał przedsiębiorców z Bytomia i okolic.

Franczyzowy sukces w Bytomiu

I Śląskie Targi Franczyzowe były inicjatywą galerii handlowej Agora Bytom i Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji. Wydarzenie zgromadziło niemal 40 wystawców, wśród których znaleźli się m.in. przedstawiciele sieci spożywczych, usługowych, branży finansowej, deweloperskiej i budowlanej.

- Wystawcy docenili sprawną organizację, przyjazną atmosferę oraz nowoczesny charakter targów. Niektórzy, widząc potencjał śląskich przedsiębiorców, zadeklarowali już chęć udziału w następnej edycji wydarzenia – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom.

Targi przyciągnęły zarówno tych, którzy chcą zrobić pierwsze kroki w świecie biznesu, jak i tych, którzy szukają sposobów na rozwinięcie swojej aktualnej działalności. Uczestnicy mieli szansę zapoznać się z ofertami stoisk i podyskutować z przedstawicielami firm, które szukają partnerów do prowadzenia biznesu w formie franczyzy. Wszyscy mogli wziąć udział w panelach szkoleniowych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W czasie prelekcji poruszono m.in. temat pozyskiwania funduszy europejskich, zalet prowadzenia biznesu franczyzowego oraz wsparcia przedsiębiorców i pracodawców środkami Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego. - Goście słuchali, zadawali pytania, a wielu z nich doceniło aktualny i praktyczny charakter paneli. W ten sposób udało się zaktywizować bytomian i wskazać im nowe kierunki rozwoju zawodowego – mówi Małgorzata Ciszek, manager ds. inwestycji w Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji.

I Śląskie Targi Franczyzowe umożliwiły gościom i wystawcom nawiązanie cennych kontaktów, zdobycie przydatnej wiedzy oraz stanowiły doskonałą okazję dla rozwoju nowych przedsięwzięć biznesowych. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bytomia – Damiana Bartyli.

firma
strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)