Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
innowacje
07.08.2014 11:31

Innowacje i outsourcing

Już 11 września w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się wydarzenie biznesowe B2B pt. „Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów”. Podczas wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne oraz prezentacje nie tylko gości specjalnych; swoimi doświadczeniami podzielą się z nami firmy działające w danych branżach.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Już 11 września w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się wydarzenie biznesowe B2B pt. „Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów”. Podczas wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne oraz prezentacje nie tylko gości specjalnych; swoimi doświadczeniami podzielą się z nami firmy działające w danych branżach. *

W dyskusjach poruszymy następujące zagadnienia:

 • „ Czy firmy innowacyjne są przyszłością naszej gospodarki?”
  • „Czym ten region może skusić potencjalnych inwestorów?”
  • „Jak w skali kraju prezentuje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna?”
  • „Gdzie szukać wsparcia w zakresie informacji, doradztwa , szkoleń i finansowania?”
  • „Preferencje i oczekiwania inwestorów operujących na rynku komercyjnym”
  • „Wyzwania, jakim dla banków są rekomendacje KNF- S i J?”
  • „BPO w Polsce, co nas czeka w najbliższych 3-5 latach?”
  • „Jak wygląda proces wyboru lokalizacji na Centrum BPO?”
  • „Z jakiego preferencyjnego wsparcia CIP może skorzystać przedsiębiorca w Polsce?”
 • *

Na te i inne tematy odpowiedzą min. Mieczysław Struk –Marszałek Województwa Pomorskiego; Andrzej Bojanowski, Wiceprezydent Gdańska; Paweł Orłowski- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju; Maciej Grabski-Prezes Olivii Business Centre; Monika Nowecka- Partner Mazars; Mariusz Wiśniewski -Associate Director CBRE; Marcin Piątkowski- Dyrektor Invest In Pomerania; Artur Chmura,-Prezes Zarządu Energa Centrum Usług Wspólnych; Sven Torsten Kain-specjalista komercyjnej bankowości hipotecznej; Bolesław Drapella- wiceprezes Morizon S.A.; dr Mariusz-Jan Radło, Instytut Gospodarki Światowej SGW w Warszawie.

Organizatorami wydarzenia jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o i firma New Ideas Sp. z o.o przy współpracy Urzędu Miasta Gdańsk, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zgłoszenia należy dokonać do dnia 15.08.2014r.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracji należy dokonać poprzez stronę www.b2btargi.com.pl. Uczestnicy podczas rejestracji mogą skorzystać z internetowej platformy Meeting Pointer, która umożliwi im zapoznanie się z informacjami na temat podmiotów biorących udział w wydarzeniu. Takie rozwiązanie pozwoli na wyszukanie wśród zarejestrowanych uczestników potencjalnych partnerów biznesowych i zaplanowanie z nimi indywidualnego spotkania.

Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do wymiany doświadczeń i poglądów oraz dyskusji na tematy biznesowe, administracji samorządowej i rządowej. W programie poza merytorycznymi dyskusjami , wykładami znajdzie się też cześć wystawiennicza dla firm, które zaprezentują swoją ofertę.

Spotykamy się w Gdańsku bo Pomorze jest regionem nie tylko gdzie nie brakuje innowatorów , to również region który jest jednym z najszybciej rozwijających się stref w sektorze BPO i R&D w Polsce. Celem spotkania jest przybliżenie tematyki polskim przedsiębiorcom oraz udostępnienie im wiedzy, która z powodzeniem wykorzystywana jest od wielu lat na rynkach zagranicznych - Violetta Kryszczuk, prezes zarządu New Ideas Sp. o.o jeden z organizatorów.

Więcej informacji: www.b2btargi.com.pl

Współorganizatorem spotkania jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna , która przyciągnęła już ponad 7 mld zł nakładów inwestycyjnych, które pozwoliły na stworzenie kilkunastu tysięcy miejsc pracy. Wśród wiodących przedsiębiorstw strefy znajdują się Mondi Świecie i Bridgestone. Teresa Kamińska, Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o , będzie również jednym z prelegentów, którzy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoim know-how.

Tagi: innowacje, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz