Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
09.10.2012 10:09

IX Spotkanie Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG

17 – 18 października w Centrum Kongresowym OSSA k/Rawy Mazowieckiej

Podziel się
Dodaj komentarz

17 – 18 października w Centrum Kongresowym OSSA k/Rawy Mazowieckiej odbędzie się IX Spotkanie Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG organizowane przez firmę Information Market S.A.

Jest to najważniejsze w Polsce wydarzenie dedykowane firmom związanym z rynkiem LPG. Gromadzi menadżerów, ekspertów oraz specjalistów z branży autogazu.

W trakcie konferencji odbędzie się debata, w której wezmą udział przedstawiciele największych i najważniejszych na rynku firm gazowych: AmeriGas Polska Sp. z o.o., Barter S.A., Gaspol S.A., Orlen Gaz Sp. z o.o., Primagaz Central Europe Ges.m.b.H. Będą dyskutować m. in. na temat konsolidacji, perspektyw i prognoz rozwoju branży, zmian własnościowych na rynku, relacji cenowych autogazu/benzyny, zastosowania LPG do innych celów niż napędowe.

Uczestnicy konferencji będą mogli również dowiedzieć się jaki jest obecny stan prawny i podatkowy sektora LPG, czy opłacalne jest zastosowanie LPG w autogazu we flotach, poznać czynniki wpływające na wybór rodzaju paliwa i systemy oraz systemy i rozwiązania informatyczne wspierające sprzedaż w branży LPG.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele kilkudziesięciu firm z branży LPG oraz firm świadczących usługi dla rynku autogazu.

W ramach IX Spotkania Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG zostaną ogłoszone wyniki konkursu "Napęd Nowej Ery" organizowanego przez ORLEN GAZ Sp. z o.o. i portal e - petrol.pl. Poznamy wówczas zwycięzców w czterech kategoriach konkursowych:

 Samochód Nowej Ery (fabryczne auto z instalacją LPG)

 Instalacja Nowej Ery (samochodowa instalacja LPG)

 Rozwiązanie Nowej Ery (innowacyjny produkt lub usługa)

 Stacja Nowej Ery (niekoncernowa stacja LPG)

Sponsorem IX Spotkania Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG są firmy Orlen Gaz, Artex IT, kancelaria M&W. Partonami medialnymi są: Dziennik Gazeta Prawna, portale Money.pl, e – gospodarka.pl, gazeo.pl, Fleet.

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz