Notowania

Przejdź na
strategie
16.01.2012 12:09

Kolejna edycja Konkursu „Teraz Polska"

Zgłoszenia tylko do końca stycznia 2012r.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wraz z końcem stycznia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do kolejnej edycji Konkursu. Na zwycięzców czeka pakiet promocyjny, w postaci prawa do posługiwania się Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska", zniżki na reklamy w mediach współpracujących z Fundacją, możliwość udziału na preferencyjnych warunkach w imprezach promocyjnych współorganizowanych przez Fundację, członkostwo w Klubie "Teraz Polska" zrzeszającym wszystkich dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Konkurs, pod patronatem Prezydenta RP, rokrocznie wyłania najlepsze produkty, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne a także gminy w Polsce. Nagroda w postaci Godła "Teraz Polska" to wyjątkowy instrument promocyjny, cieszący się wysokim prestiżem i uznaniem, stanowiący efektywne narzędzie budujące i umacniające markę. Przedstawiciele firm wyróżnionych w dotychczasowych edycjach Konkursu podkreślają, że Godło „Teraz Polska” jest świadectwem potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Firmy zainteresowane startem w najbliższej edycji Konkursu powinny w pierwszej kolejności zarejestrować się na stronie Fundacji, a następnie do dnia 31. stycznia 2012r. przesłać do Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego wypełniony wniosek weryfikacyjny.

Szczegółowe informacje o Konkursie można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl oraz w Fundacji pod numerami telefonów: 22 826 01 91, 22 201 26 90.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz