Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Konferencja "Kapitał Intelektualny" już 21 października

0
Podziel się:

Metodyka pomiaru oraz dynamicznego zarządzania kapitałem intelektualnym, aspekty efektywnego zarządzania i monitorowania procesu pracy i jego ochrona oraz regulacje unijne dotyczące raportowania danych niefinansowych to główne zagadnienia jakie zostaną poruszone podczas Konferencji organizowanej 21 października w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Konferencja "Kapitał Intelektualny" już 21 października
bEJLzilN

Objęta Honorowym Patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. konferencja stanowi piątą edycję cyklu poświęconą zagadnieniom ochrony i pomiaru kapitału intelektualnego przedsiębiorstw, organizowaną we współpracy Firm Business Service Sp. z o. o. - eksperta w dziedzinie pomiaru i zarządzania kapitałem intelektualnym przedsiębiorstw i Kancelarii Kulikowska & Kulikowski - autorytetu w dziedzinie prawnych aspektów ochrony wartości intelektualnych. Adresatami wydarzenia są uczestnicy rynku giełdowego, prezesi zarządów i kluczowi managerowie firm oraz inwestorzy giełdowi - indywidualni i instytucjonalni.

Tematem przewodnim Konferencji jest kapitał intelektualny, który jak kod genetyczny w firmie decyduje o wartościach, które przedsiębiorstwo wskazuje jako kluczowe w swojej działalności i który determinuje przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa na rynku i wpływa na jego wartość.

Zaproszeni eksperci i prelegenci w osobach Mirosława Szczepańskiego - Wiceprezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Mirosława Kachniewskiego - Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Arkadiusza Zalewskiego - Prezesa Zarządu Business Service Sp. z o. o. oraz Jarosława Kulikowskiego - Partnera Zarządzającego Kancelarii Kulikowska&Kulikowski gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji, wsparty kompetentnymi i istotnymi biznesowo treściami. Wydarzenie stanowi jednocześnie neutralną platformę dyskusji i wymiany doświadczeń zaproszonych praktyków biznesowych oraz doskonałą okazję do networkingu - nawiązywania i budowania relacji managerskich.

bEJLzilP

Więcej informacji o konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: www.kapitalintelektualny.pl

Zapraszamy: 21 października 2014r., godz. 9:30, Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

bEJLzimq
zarządzanie
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)