Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
konferencja
21.10.2014 13:18

Konferencja Pulsu Biznesu i CFA Society Poland już 27 października

Puls Biznesu wspólnie z CFA Society Poland, świętując dziesięciolecie stowarzyszenia w Polsce, zaprasza na wyjątkową konferencję: "Inwestowanie na rynkach wschodzących w okresie niskich stóp procentowych".

Podziel się
Dodaj komentarz

*Puls Biznesu wspólnie z CFA Society Poland, świętując dziesięciolecie stowarzyszenia w Polsce, zaprasza na wyjątkową konferencję: Inwestowanie na rynkach wschodzących w okresie niskich stóp procentowych, która odbędzie się 27.10.2014 r. w hotelu Regent w Warszawie. *

Gościem specjalnym będzie David Stockman, szef Biura Budżetu w gabinecie Ronalda Reagana, który wygłosi wykład na temat polityki monetarnej.

Konferencja adresowana jest do profesjonalistów zaangażowanych w rozwijanie polskiego rynku kapitałowego. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele branży zainteresowani najnowszymi trendami inwestycyjnymi i analizą atrakcyjnych rynków wschodzących.

Podczas paneli dyskusyjnych goście - wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych, debatować będą nad strategiami inwestowania. Omówią szanse, wskażą zagrożenia, przedstawią perspektywy rozwoju rynków, uważanych za najatrakcyjniejsze.

Całodniową konferencję zakończy wieczorny koktajl, będący znakomitą okazją do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Tagi: konferencja, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz