Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kongres Rozwiń Biznes

0
Podziel się:

Jak zoptymalizować opodatkowanie swojej firmy? Jak pozyskiwać klientów poprzez media społecznościowe? Jak prześwietlić potencjalnego partnera biznesowego pod kątem ryzyka? Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć 27 stycznia na Kongresie Rozwiń Biznes.

Kongres Rozwiń Biznes

Jak zoptymalizować opodatkowanie swojej firmy? Jak pozyskiwać Klientów poprzez media społecznościowe? Jak prześwietlić potencjalnego partnera biznesowego pod kątem ryzyka? Odpowiedzi na te wszystkie pytania będzie można znaleźć 27 stycznia na Kongresie Rozwiń Biznes, który odbędzie się w Katowicach w Parku Naukowo-Technologicznym Euro Centrum.

Organizatorzy Kongresu zadbali o to, by wiedzy dającej przewagę nad konkurencją i ułatwiającej prowadzenie biznesu było na tym wydarzeniu dużo. Każdy przedsiębiorca jest świadomy, że informacja często decyduje o sukcesie lub bankructwie. Polska rzeczywistość gospodarcza jest obarczona sporym ryzykiem ze strony nieuczciwych kontrahentów oraz zmiennych i niejasnych przepisów. Funkcjonujemy w jednym z najmniej sprzyjających biznesowi krajów na świecie... Warto więc pozyskać informacje, jak w tym gąszczu trudności zarabiać pieniądze w sposób właściwy i skuteczny.

W biznesowym sukcesie na pewno pomogą nowi klienci, których wśród uczestników kongresu będzie zapewne sporo. Tak samo wielu z potencjalnych klientów można znaleźć w internecie i mediach społecznościowych. Ten nowoczesny kanał sprzedaży, który od kilku lat stale zwiększa swoje znaczenie, jest także tematem Kongresu Rozwiń Biznes. Ekspert w dziedzinie Social Media opowie, w jaki sposób poprzez media społecznościowe można zachęcić do swojej firmy nowych klientów.

Podczas kongresu poruszona będzie również tematyka audytów technologicznych, bezpieczeństwa danych, propozycji wspierających biznes i najświeższych informacji na temat pozyskiwania dofinansowania ze środków unijnych. Tak dużo wartościowych treści w jednym miejscu – to wydarzenie w sposób kompleksowy wspiera rozwój biznesu.

Zapraszamy na Kongres Rozwiń Biznes. Więcej informacji: www.rozwinbiznes.com

strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)