Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
hr
09.04.2014 15:30

Kongres Kadry - Kierunek: Innowacje

Hasło, które towarzyszyć będzie wiosennym spotkaniom i prelekcjom brzmi: Kierunek: Innowacje. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele świata biznesu, nauki i sportu. Organizatorem kongresu jest Nowoczesna Firma S.A

Podziel się
Dodaj komentarz

*XIX edycja Kongresu Kadry odbędzie się 7-9 maja 2014 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie. To największe wydarzenie w branży HR w Polsce. Hasło, które towarzyszyć będzie wiosennym spotkaniom i prelekcjom brzmi: Kierunek: Innowacje. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele świata biznesu, nauki i sportu. Organizatorem kongresu jest Nowoczesna Firma S.A. *

Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Wszystko za sprawą znakomitych mówców, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w kongresie. Gościem specjalnym XIX edycji będzie wybitna aktorka, reżyserka i menedżerka – Krystyna Janda. Spotkanie z tak znakomitym gościem będzie dla uczestników okazją nie tylko do wielu biznesowych odniesień ale z pewnością także do wzruszeń.

Sesje plenarne kongresu poprowadzą przedstawiciele świata biznesu i nauki. Wśród prelegentów znajdzie się miedzy innymi Mirosław Godlewski prezes NETII , Wayn F. Cascio - profesor i wykładowca University of Colorado. Zaproszenie do udziału w kongresie przyjął także znany polski językoznawca prof. Jerzy Bralczyk - uczestnicy będą mieli okazję posłuchać ciekawego wystąpienia, o którym mówi się długo i po którym mówi się ciekawie. Gościem kongresu będzie także ekspert w dziedzinie psychologii, komunikacji i badań nad mózgiem prof. Rafał Ohme oraz mistrz olimpijski i kapitan polskiej załogi wioślarskiej - Adam Korol

Jak w każdej edycji kongresu uczestnicy będą mogli wybierać spośród kilkudziesięciu case study największych firm polskich i zagranicznych, paneli eksperckich, warsztatów czy sesji coachingowych.

Swoje doświadczenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi zaprezentują liderzy biznesu a wśród nich między innymi: British American Tobacco, Polpharma, JTI Polska, LOTOS Petrobaltic, Leroy Merlin, EXATEL, PWPW, Energa, KIA Motors Polska, Whirpool, Skanska, Sygnity, Samsung Electronics Polska i wiele innych.

Wiodącą tematyką kongresu będą innowacje, stąd hasło przewodnie: Kierunek - INNOWACJE. W czasach permanentnych zmian, globalizacji i destabilizacji gospodarczej innowacje w każdym aspekcie zarządzania organizacją stają się niezbędne. Dotyczy to także projektów w obszarze zarządzania ludźmi.

Aby nawiązać do hasła przewodniego kongresu, organizatorzy kongresu proponują innowacje w jego formule. Po raz pierwszy podczas tej edycji zostanie przeprowadzony finał nowego, ogólnopolskiego konkursu HR INNOVATOR 2014, pojawią się też bardziej bezpośrednie formy kontaktu z prelegentami – panele dyskusyjne z ekspertami.

Więcej informacji: kongreskadry.pl

Tagi: hr, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz