Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kto ma większą władzę niż 500 graczy? Tylko człowiek, który poznał ich sekrety…

0
Podziel się

Pasjonujący debiut. Thriller osadzony mocno w realiach najważniejszej areny politycznej świata.

Kto ma większą władzę niż 500 graczy? Tylko człowiek, który poznał ich sekrety…
bErLTulh

Matthew Quirk – Mathhew Quirk studiował historię i literaturę w Harvard College. Po uzyskaniu dyplomu pracował w „The Atlantic”, gdzie przez pięć lat pisał między innymi o najemnikach, handlu opium, terroryzmie, międzynarodowych gangach. _ 500 _ _ graczy _ jest jego pierwszą powieścią, trwają prace nad jej filmową adaptacją. Autor mieszka w Waszyngtonie.

Mike Ford, świeżo po ukończeniu prawa na Harvardzie, dostaje wymarzoną pracę w Davies Group – najpotężniejszej firmie doradczej Waszyngtonu. Aby się wykazać, musi sięgnąć po doświadczenia z szemranej młodości – dorastał w świecie drobnych cwaniaczków i kanciarzy, a przestępczego ABC nauczył się od ojca i jego kumpli. Gdy został wschodzącą gwiazdą Davies Group, wszedł w kręgi „pięćsetki” – elity faktycznie rządzącej Waszyngtonem, a przez to i światem. Zdobywa wpływy, ale rychło przekonuje się, że jego nowe środowisko bardzo przypomina to stare, kryminalne, tyle że skala oszustw i przestępstw wśród śmietanki politycznej kraju jest o niebo większa.

_ 500 graczy _– łącząc w sobie najlepsze elementy politycznej intrygi i wstrzymującej dech akcji – przywodzi na myśl takie klasyczne thrillery jak _ Firma _ czy _ Uznany za niewinnego _. W postaci Michaela Forda czytelnicy odnajdą nowego bohatera, którego losy potwierdzają starą prawdę: im wyżej się wchodzi, tym droga trudniejsza, a upadek bardziej bolesny – a nawet śmiertelny.

bErLTulj
bErLTulK
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)