Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
23.04.2012 18:35

Mobilny przewodnik po największej imprezie biznesowej Europy Centralnej

3 dni debat, 100 sesji, 11 lokalizacji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w przyjaznej aplikacji na urządzenia przenośne

Podziel się
Dodaj komentarz

Szybki dostęp do najświeższych informacji na temat największej imprezy biznesowej Europy Środkowej. Intuicyjna i praktyczna agenda stu tematycznych sesji. Optymalna nawigacja między jedenastoma kongresowymi lokalizacjami. Organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Grupa PTWP SA, poleca pierwszą aplikację mobilną wydarzenia na najbardziej popularnych platformach Android oraz iOS (iPhone, iPad).

IV Europejski Kongres Gospodarczy 2012 (European Economic Congress – EEC) odbędzie się w dniach 14-16 maja br. w jedenastu katowickich lokalizacjach. Trzy kongresowe dni wypełnią liczne debaty, spotkania, wydarzenia towarzyszące, w których weźmie udział około sześć tys. gości z całego globu.

_ – _ Europejski Kongres Gospodarczy to największa impreza biznesowa Europy Centralnej. Od pierwszej edycji stawiamy na nowoczesne komunikowanie z uczestnikami wydarzenia, co przy jego stale rosnącej skali, jest coraz większym wyzwaniem. Mobilny przewodnik w postaci aplikacji na dwóch najbardziej popularnych platformach z pewnością ułatwi poruszanie po kongresowych wiadomościach, tematach, lokalizacjach i pomoże zaplanować własny udział w poszczególnych wydarzeniach _ – _ mówi Wojciech Kuśpik, inicjator EEC, Prezes Grupy PTWP SA.

Aplikacja została podzielona na pięć zakładek: wiadomości, wideo, agenda, sponsorzy i informacje o EEC. Dzięki temu użytkownik zyskuje w jednym miejscu szybki dostęp do najważniejszych materiałów o wydarzeniu, przydatnych kontaktów oraz multimediów.

Oprogramowanie umożliwia zapoznanie się z obejmującą sto tematycznych sesji agendą Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Użytkownik aplikacji ma możliwość wyboru prezentacji treści pogrupowanych według czasu lub miejsca. Wszystkie panele dyskusyjne oraz sesje tematyczne posiadają krótki opis głównych tematów, podany jest czas i lokalizacja. Aplikacja umożliwia wyznaczenie optymalnej trasy po mapie kongresowych wydarzeń.

Aplikacja mobilna to nie jedyne z nowoczesnych rozwiązań, którymi posługują się organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Komunikację wydarzenia wspierają działania w social media oraz np. sms-relations.

Oficjalna aplikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.


Aby pobrać aplikację dla platformy Android należy otworzyć w urządzeniu aplikację Google Play (dawny Android Market) i wyszukać aplikację po nazwie „Europejski Kongres Gospodarczy". Można również skorzystać z bezpośredniego adresu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miquido.eec

Aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach można także pobrać bezpośrednio na telefon z AppStore bądź na komputer przy użyciu programu iTunes. W obu przypadkach należy być zarejestrowanym użytkownikiem iTunes Store. W przypadku AppStore oraz iTunes można wyszukać aplikację po nazwie „Europejski Kongres Gospodarczy" lub pobrać ją korzystając z bezpośredniego adresu dla platformy iOS: http://itunes.apple.com/us/app/europejski-kongres-gospodarczy/id518246227?mt=8

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz