Notowania

strategie
20.03.2011 12:29

Najbliższa Debata - Polski Rynek Biopaliw

e-petrol.pl organizuje IV Spotkanie Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw - Debata"

Podziel się
Dodaj komentarz

Najbliższa Debata - Polski Rynek Biopaliw

e-petrol.pl organizuje IV Spotkanie Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw - Debata".
Odbędzie się ono w dniach *13-14 kwietnia 2011 r. * w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe MAGELLAN w Bronisławowie. Ze szczegółowym zakresem tematycznym, formularzem zgłoszeniowym jak również informacją o firmach, które już zgłosiły się do udziału w Debacie, można zapoznać się pod adresem www.e-petrol.pl/debata.

Partnerami tegorocznej edycji Debaty są Krajowa Izba Biopaliw (KIB) oraz Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN). Sponsorem Debaty jest firma Sygnity SA, a patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Money.pl

Tematyka Debaty

W tym roku Debata rozpocznie się panelem prawno-podatkowym, wywołanym niejako faktem czekających branżę biopaliw zmian w zakresie ulg akcyzowych na biopaliwa. Z uwagi na biznesowy charakter spotkania jego uczestnicy będą mieli okazję do podzielenia się doświadczeniami handlu biopaliwami w tym roku, jak również omówić wątpliwości, z jakimi przyjdzie się im zmierzyć w II połowie 2011 r. W ostatniej części Debaty – Polski Rynek Biopaliw będą poruszane tematy związane z Certyfikatami Zrównoważonego Rozwoju i koniecznością ich posiadania przez przedsiębiorców działających w branży biopaliw.

*Data: * 13-14 kwietnia 2011 r.

*Miejsce: * Centrum Kongresowo-Szkoleniowym MAGELLAN w miejscowości Bronisławów (woj. łódzkie).

*Organizator: *

*e-petrol.pl sp. z o.o. *

ul. Legnicka 46a/11
53-674 Wrocław
tel. +48 71 787 69 70

strona wydarzenia : www.e-petrol.pl/debata

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz