Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Najlepsze wydarzenie lata 2015” – konkurs Brief

0
Podziel się:

Do 31 października br. można zgłaszać projekty do konkursu "Najlepsze wydarzenie lata 2015", organizowanego przez Brief for Poland. Zwycięzców wyłoni jury, na czele którego stoi Czesław Lang, dyrektor generalny Tour de Pologne UCI World Tour. Laureatów poznamy na przełomie listopada i grudnia br. Jakie projekty mają szansę na nagrodę?

"Najlepsze wydarzenie lata 2015” – konkurs Brief

Brief for Poland szuka ciekawych imprez, które wpływają na pozytywne postrzeganie danego miasta, wzmacniają jego wizerunek oraz przyczyniają się do budowania marki miejsca.

Do konkursu można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się od 1 maja do 30 września 2015 roku, w jednej z czterech kategorii:

- wydarzenie muzyczne

- wydarzenie sportowe

- wydarzenie kulturalne (teatr, film, design, itp)

- inne (np. naukowe, kulinarne, biznesowe, tp)

Zgłoszenia mogą wysyłać organizatorzy, współorganizatorzy oraz patroni wydarzeń, czyli podmioty administracji publicznej, firmy, stowarzyszenia, fundacje i osoby prywatne. Dane wydarzenie może zostać zgłoszone tylko jeden raz, ale jedna instytucja może zgłosić do konkursu więcej niż jeden projekt.

Analizy oraz oceny merytorycznej nadesłanych zgłoszeń dokonuje jury, biorąc pod uwagę takie kryteria jak: oryginalność i innowacyjność pomysłu, wpływ wydarzenia na wzmocnienie wizerunku miejsca. Jury oceni także to, w jaki sposób impreza wpisuje się w DNA miasta i strategię rozwoju, jakie narzędzia marketingowe zostały wykorzystane, estetykę elementów wizualizacji, sukces organizacyjny przedsięwzięcia. Laureaci otrzymają tytuł Najlepszego Wydarzenia Lata 2015 w poszczególnych kategoriach. Ponadto zwycięskie projekty będą prezentowane na łamach magazynu "Brief" i na stronie www.Brief.pl, do końca 2016 roku.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w formie elektronicznej: należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony http://www.brief.pl/strona,konkurs_b4p.html, wypełnić go oraz przesłać pocztą elektroniczną na adres konkurs@brief.pl. Jako dodatkową dokumentację projektu uczestnik może dołączyć prezentację w PDF (max.15 slajdów o max. wadze 5 Mb), w której może zamieścić m.in.: zdjęcia, wycinki prasowe, screenshoty ze stron www, linki do filmików, itp.

Więcej nformacji na http://www.brief.pl/strona,konkurs_b4p.html

Partnerem strategicznym konkursu jest Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto. Patron medialny: money.pl. Nadzór prawny: Kancelaria SCBP Cieslewicz Bartecki Partnerzy Adwokaci sp. p

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Biuro organizacyjne konkursu Najlepsze wydarzenie lata 2015

Katarzyna Gembalik-Kinas

tel.: 881 942 732 || 664 027 882

e-mail: konkurs@brief.pl

adres biura: ul. Konduktorska 4/2 00-775 Warszawa

strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)