Notowania

strategie
20.01.2012 11:38

Najważniejsze postacie polskiej i europejskiej gospodarki na Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”

10 lutego br. (piątek) w warszawskim Hotelu Sheraton odbędzie się 12-sta edycja Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”, imprezy z udziałem pierwszoplanowych postaci polskiej i europejskiej gospodarki.

Podziel się
Dodaj komentarz

Horyzont - 2012 i dalej. Zadania dla Polski. Budżet Unii Europejskiej w nowej perspektywie. Inwestycje w energetyce. Pakiet energetyczno-klimatyczny UE a Polska. 10 lutego br. (piątek) * *w warszawskim Hotelu Sheraton odbędzie się 12-sta edycja Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”, imprezy z udziałem pierwszoplanowych postaci polskiej i europejskiej gospodarki.

Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”, którego organizatorem jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl, już od 11 lat towarzyszy polskim przeobrażeniom gospodarczym. Impreza wieńczy roczny cykl organizowanych przez Grupę PTWP SA spotkań i konferencji. Celem Forum jest wspieranie zmian zachodzących w gospodarce, promocja tego, co sprzyja jej rozwojowi, a jednocześnie konstruktywna krytyka tego, co gospodarce przeszkadza.

Tegoroczna konferencja, podobnie jak poprzednie, zgromadzi blisko tysiąc najważniejszych postaci polskiej i europejskiej gospodarki, praktyków, teoretyków, polityków i osób zaangażowanych lub obserwujących zmiany w przemyśle. Sesja inauguracyjna Forum dotyczyć będzie zadań stojących przed Polską w 2012 roku i później. Uczestnicy omówią kondycję i reformę finansów publicznych, pakiet energetyczno-klimatyczny UE i inwestycje w energetyce.

Na zakończenie Forum „Zmieniamy Polski Przemysł” tradycyjnie już odbędzie się uroczysta gala przyznania tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł”. Laureatami prestiżowych nagród są osoby
i instytucje, które w minionym roku miały znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle.

Organizatorem Forum „Zmieniamy Polski Przemysł” jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.

Więcej informacji o Forum „Zmieniamy Polski Przemysł” można znaleźć pod adresem:

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz