Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
27.07.2012 16:45

Następny etap konkursu „Innovator Małpolski 2012” – kto ma szansę na tytuł?

Podziel się
Dodaj komentarz

Promowanie innowacyjnych firm z regionu to cel konkursu „Innovator Małopolski”, który do siedmiu lat organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. W tym roku do konkursu zgłosiło się 47 firm z Małopolski. Kto zdobędzie prestiżowy tytuł, dowiemy się jesienią tego roku.

4 lipca 2012 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursu "Innovator Małopolski 2012". Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają siedzibę na terenie województwa małopolskiego i mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu nowych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych, a także organizacyjnych. Konkurs już na dobre wpisał się w mapę wydarzeń Małopolski – to jego siódma edycja.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a każda firma zwyciężając w swojej kategorii (mikro, małych czy średnich przedsiębiorstw) otrzymuje prestiżowy tytuł „Innovatora Małopolski” oraz profesjonalną promocję w mediach.

Nabór zgłoszeń do konkursu trwał do 7 maja. Następnie firmy, które zadeklarowały chęć wzięcia udziału w konkursie przesyłały szczegółowe opisy zgłaszanych innowacji. W tym roku, aż 47 firm nadesłało komplet dokumentacji, stając się tym samym uczestnikami konkursu i obiektem oceny Kapituły Konkursu, która 4 lipca dokonała nominacji zgłoszonych firm do następnego etapu czyli do specjalistycznej wizytacji firmy w formie audytu technologicznego.

W skład Kapituły Konkursu wchodzą przedstawiciele instytucji otoczenie biznesu oraz nauki. Kapitule przewodniczy JM Rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak.

Poniżej prezentujemy listę firm, które Kapituła Konkursu zaprosiła do dalszego udziału w konkursie:

_ _Kategoria przedsiębiorstwa mikro:

ClickMaster Polska Robert Rachwał
Kraków
DISKUS Polska sp. z o.o.
Kraków
EMSON-MAT Tomasz Ziętek
Skawina
Formes sp. z o. o.
Zielonki
GPS Control sp. z o.o.
Oświęcim
Inotec sp. z o.o.
Nowy Sącz
QNC Andrzej Stasz
Kraków
SIMPLY USER sp. z o.o.
Kraków
UNICA
Kraków
Utilitia sp. z o.o.
Michałowice
VIS INVENTIS sp. z o.o.
Kraków

Kategoria przedsiębiorstwa małe:

SILVERMEDIA sp. z o.o.
Kraków* Skorut Systemy Solarne sp. z o.o.*
Myślenice
SOFTHIS sp. z o.o.
Kraków

Kategoria przedsiębiorstwa średnie:

Centrum Rehabilitacji TUKAN Mariola Pawlak
Nowy Sącz
PROMOS sp. z o.o. *
Kraków
*
Przedsiębiorstwo INTERMAG sp. z o.o.

Olkusz, Osiek
SMAY sp. z o.o.
Kraków

Powyższym firmom serdecznie gratulujemy, a pozostałych uczestników konkursu zachęcamy do dalszej pracy i rozwoju innowacji.

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz