Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
22.03.2012 10:55

Nie tylko Chiny – atrakcyjne możliwości dla polskich firm w Japonii i Korei Webcast

Spotkanie online z ekspertami Deloitte. Zarejestruj się weź udział!

Podziel się
Dodaj komentarz

Czy wiesz, że wartość eksportu do Japonii i Korei z krajów Unii Europejskiej może sięgnąć nawet 40 miliardów euro, a blisko 200 milionów konsumentów dysponujących znaczną siłą może stać się nowymi nabywcami Twoich produktów i usług?

Wystarczy tylko z bliska poznać specyfikę rynku. Executive Training Programme to kompleksowy program szkoleniowy koordynowany i finansowany przez Komisję Europejską, dedykowany dla kadry menedżerskiej i kompleksowo przygotowujący do pracy oraz rozwoju biznesu na rynku japońskim lub koreańskim. Obejmuje on naukę języka oraz pogłębienie wiedzy o kulturze i specyfice biznesowej, zagadnieniach społecznych i ekonomii rynku japońskiego lub koreańskiego na renomowanych uczelniach w Tokio lub Seulu. Cykl szkoleniowy zakończony jest stażem pracownika uczestniczącego w programie w jednej z firm w Japonii lub Korei.

W dotychczasowych edycjach programu wzięło udział 1100 menedżerów z 27 krajów Unii Europejskiej z tak różnorodnych firm jak Alcatel, Bayer HealthCare, BNP Paribas, ECCO, Giorgio Armani czy Renault. Jak pokazały wyniki poprzednich edycji, obroty z Japonią firm zatrudniających uczestników programu wzrosły średnio dwukrotnie w ciągu 10 lat od zakończenia programu.

Zapraszamy na webcast, podczas którego opowiemy więcej szczegółów o programie i o tym jak mogą z niego skorzystać Państwa firma i pracownicy.

Data i godzina
4 kwietnia (środa) 2012 r.
godz.10:00

Prelegenci
Jakub Wróbel
Menedżer w Dziale Konsultingu Deloitte
Justyna Kosińska
Konsultant w Dziale Konsultingu Deloitte

Kontakt E-mail: warsawoffice@euetp.eu
Tel.: +48 22 511 01 18

Jak wziąć udział w webcaście?
1. Wejdź na stronę www.deloitte.com/pl/webcast
2. Wybierz interesujący Cię webcast
3. Kliknij na przycisk „Rejestracja
4. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy

Archiwum oraz harmonogram najbliższych webcastów

Deloitte znajdziesz na: www.deloitte.com/pl/webcast

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz