Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Niezwykły gość w Hotelu Ossa. Konferencja Bruce'a Wayne'a

0
Podziel się:

Naszym klientem stał się nie kto inny a sam Bruce Wayne, znany w środowisku biznesowym również jako Batman. Szukał idealnego miejsca na konferencję o sporej skali: 1600 uczestników, 2 dni prelekcji i warsztatów prowadzonych przez znanych, międzynarodowych specjalistów z branży, 3 najnowszej generacji batmobile w foyer wystawienniczym, relacjonowanie warsztatów online (na żywo) w aż 20 krajach.

Niezwykły gość w Hotelu Ossa. Konferencja Bruce'a Wayne'a

Na samym początku przedsięwzięcia Mr Wayne szczegółowo przedstawił swoją strategię.
To niezwykle stanowczy, szalenie wymagający klient o precyzyjnie zdefiniowanych potrzebach. Dokładnie wiedzieliśmy, że musimy zadbać o najdrobniejszy szczegół, począwszy od zorganizowania wyczerpujących porannych zajęć sprawnościowych z najlepszy trenerem wschodnich sztuk walk po organizację koncertu pod gwiazdami w wykonaniu międzynarodowej gwiazdy (imienia nie możemy ujawnić) w ramach wieczoru integracyjnego. Dzięki stu procentowemu zaangażowaniu naszego business managera i jego zespołu powstał oryginalny scenariusz dopasowany do naszego klienta, oparty na:

bogatym zapleczu konferencyjnym...

w Centrum Kongresowym Ossa, tylko podczas tej jednej konferencji, użyto 30 odpowiednio wyposażonych sal (o powierzchni od 20m2 do 100m2) i 3500 m2 powierzchni wystawienniczej, w której prezentowano batmobile! W tym zestawieniu nie można pominąć imponującego Audytorium Maksimum dla 1600 osób, w którym wykład inauguracyjny poprowadził sam charyzmatyczny Mroczny Rycerz.

przestrzeni rekreacyjno wypoczynkowej...

przeznaczonej na codzienne zajęcia sprawnościowe uczestników konferencji. Do ich dyspozycji oddano 23ha terenów zielonych, w tym 2 stawy, jeden „dziki”, drugi z piaszczysta plażą, przyjazny dla pływaków i rowerów wodnych, świetnie urządzone grillowisko, boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe.

atrakcjach plenerowych i sportowych...

w scenariuszu znalazły się między innymi: kino plenerowe, koncert pod gołym niebem, przejażdżki na quadach, podchody, paintball, nordic walking i turnieje golfowe. (więcej o atrakcjach plenerowych dostępnych dla klientów: www.hotelossa.pl)

wyśmienitym cateringu opartym na lekkości i sezonowości...

6 daniowe menu, które za sprawą Szefa Kuchni, Dawida Grzesiaka opierało się na połączeniu świeżości i sezonowości z klasycznymi smakami kuchni polskiej. W tej wyjątkowej propozycji znalazły się wegetariańskie, bezglutenowe oraz wegańskie dania kuchni nowoczesnej - lekkostrawne ale dodające energii podczas codziennych treningów.

superszybkim, świetnej jakości Wi-Fi...

służącym przede wszystkim do płynnego udostępniania relacji z eventu na żywo. Centrum Kongresowe Ossa dysponuje łączem internetowym o prędkości 180mb/180mb w całym obiekcie! Sieć tworzy 190 access pointów, z osobnym podziałem na pokoje i sale konferencyjne. Sieć konferencyjna ma wydzielone pasmo min. 100mb/100mb a każda z sal konferencyjnych posiada osobną sieć z możliwością zwiększenia transferu do 150mb/150mb. W pokojach panuje standard 802.11N sieci WiFi tj do 300mb/s, w salach konferencyjnych standard 802.11AC do 1300mb/s.

Zlecenie zostało wykonane w terminie i zgodnie z założonym planem. Co więcej z miłym zaskoczeniem możemy stwierdzić, że Mr Wayne wcale nie jest tak mrocznym, skrytym charakterem, jak mogłoby się wydawać.

Kilka słów o nas.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 25-lat organizujemy skrojone na miarę eventy biznesowe o ogromnym zasięgu. Realizowaliśmy tak wiele wydarzeń,
że przyjęliśmy zasadę - "Nie ma scenariusza, którego nie zrealizujemy". A jak to wygląda w rzeczywistości? Jako odpowiedź na to pytanie udostępniamy case studies naszych realizacji.

Kolejne nasze realizacje już wkrótce. Szukajcie ich na: www.hotelossa.pl

strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(0)