Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
27.04.2012 16:15

Ogłoszenie listy nominowanych do Godła „Teraz Polska

Konferencja „Promocja Polski. 5 minut przed Euro2012”

Podziel się
Dodaj komentarz

Wielkimi krokami zbliża się finał XXII edycji Konkursu „Teraz Polska”, najstarszego konkursu gospodarczego dla produktów i usług w naszym kraju. Ma on charakter niekomercyjny, a jego celem jest nagrodzenie najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

8 maja, o godz.15.00 na Torwarze odbędzie się wystawa, podczas której zaprezentują się firmy, gminy, przedsięwzięcia innowacyjne, a także gminy nominowane w tegorocznej edycji.

Na godz.14.00, również w hali Torwaru, przewidziana została konferencja prasowa dla dziennikarzy oraz wszystkich zainteresowanych przebiegiem oraz wynikami nominacji w tegorocznej edycji konkursu.

Wydarzeniem towarzyszącym, o godz.10.30, będzie konferencja "Promocja Polski. 5 minut przed EURO 2012" *, *podczas której szefowie instytucji odpowiedzialnych za promocję naszego kraju rozmawiać będą o przebiegu, stanie przygotowań i oczekiwanych efektach promocyjnych związanych z organizacją przez Polskę EURO2012. Wstęp na konferencję jest bezpłatny, organizatorzy proszą jedynie o wcześniejszą rejestrację.

Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się mailowo: sekretariat@terazpolska.pl, lub telefonicznie: (22) 201 26 90

Aktualne informacje oraz program konferencji znaleźć można na www.terazpolska.pl

Patroni medialni Konkursu „Teraz Polska”

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz