Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Podsumowanie konferencji "CSR w praktyce"

0
Podziel się:

27. listopada w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym odbyła się konferencja „CSR w praktyce - jak działając prospołecznie osiągać korzyści dla swojego biznesu”. W konferencji wzięło udział 70 osób reprezentujących otoczenie biznesowe. Zasięg wydarzenia był ogólnopolski.

Podsumowanie konferencji "CSR w praktyce"
bEKpyufF

Konferencję organizowaną przez Dialogos sp. z o.o., Gdański Park Naukowo - Technologiczny, Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Edukacyjne Centrum Doskonalenia objęło patronatem honorowym Ministerstwo Gospodarki i Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem konferencji było przekazanie przedsiębiorcom możliwie jak największej dawki wiedzy i umiejętności związanych z realizowaniem przedsięwzięć z zakresu CSR. Prelekcje i warsztaty poprowadzili najlepsi specjaliści w tej dziedzinie. Uczestnicy konferencji mieli okazję również postawić pierwszy krok w działalności prospołecznej, biorąc udział w akcji charytatywnej na rzecz rodziny z Gałąźni.

Podczas konferencji zaakcentowano, że na Pomorzu również i małe firmy wdrażają w swojej pracy inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W części warsztatowej uczestnicy mieli okazję nauczyć się, jak angażując się społecznie osiągnąć korzyści dla swojej działalności gospodarczej. Pokazano także możliwości finansowania pomysłów na przedsięwzięcia społecznie odpowiedzialne.

bEKpyufH

Refleksje biorących udział w konferencji osób są potwierdzeniem, że przedsiębiorcy coraz częściej angażują się w sprawy społeczne i podejmują inicjatywy w tej dziedzinie. Poza odczuwaniem spełnienia i satysfakcji inicjatorzy przedsięwzięć podzielili się, że zauważają jednocześnie wzrost zainteresowania swoją marką, polepszenie relacji z kontrahentami i pracownikami oraz wzrost sprzedaży. Dlatego liczba firm oraz organizacji decydujących się na angażowanie sił i środków na takie przedsięwzięcia stale wzrasta.

Animowanie całego wydarzenia odbyło się przy wsparciu Super Bohatera zwanego „CSRonem”.

bEKpyugi
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)