Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
19.11.2012 14:41

Prestiżowy cykl debat śniadaniowych IT BREAKFAST dla Profesjonalistów IT !

Unikalny cykl prestiżowych debat śniadaniowych , którego podstawowym założeniem jest ciągłe wspieranie środowisk Liderów, Profesjonalistów jak również użytkowników rozwiązań informatycznych

Podziel się
Dodaj komentarz

Prezentujemy Państwu unikalny cykl prestiżowych debat śniadanowych w Polsce o nazwie IT BREAKFAST, którego podstawowym założeniem jest ciągłe wspieranie środowisk Liderów, Profesjonalistów jak również użytkowników rozwiązań informatycznych w ich codziennej działalności, będąc jednocześnie inspirującym źródłem wiedzy współczesnej i nowoczesnej polskiej firmy i instytucji.

Celem IT BREAKFAST jest ciągłe dostarczanie informacji, które będą pokazywać w jaki sposób najlepiej dopasować działy biznesowe do IT lub IT do działalności biznesowej organizacji a wszystko w konwencji opisu zawiłych definicj IT zrozumiałych dla każdego managera biznesowego czyli „języka korzyści” z użycia rozwiązań informatycznych.

Aby osiągnąć pozycję niekwestionowanego Lidera IT będziemy wspólnie z organizatorami wykorzystywać te formy dotarcia, które praktycy IT cenią sobie najbardziej, czyli:

  • rozmów z doświadczonymi menedżerami – Liderami IT i właścicielami biznesowych systemów informatycznych (głównymi użytkownikami),
  • praktycznych porad i analiz przypadków,
  • niezależnych od dostawców analiz produktów i systemów dedykowanych do zarządzania i wsparcia funkcjonowania każdej firmy lub instytucji.
  • wydawania opiniotwórczych komentarzy nt polskiego rynku IT, celem informowania o najważniejszych potrzebach, trendach i priorytetach polskich firm w stosunku do IT.

Będziemy przede wszystkim promować najlepsze praktyki, wierząc, że to właśnie one w wyjątkowym stopniu kształtują charakter i wartość polskiego rynku IT. Na początku zapraszamy do Warszawy a następnie do Wrocławia, Poznania, Gdańska i Krakowa.

Kalendarz śniadań:

  • XVII Edycja - 18 grudnia 2012
  • *

Nie czekaj, dołącz do kluczowych Liderów oraz Profesjonalistów IT w Polsce i wypełnij krótki Formularz Rejestracyjny zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia. Wypełnienie formularza upoważnia do nieodpłatnego uczestnictwa i późniejszej kwalifikacji zgłoszeń !

Do zobaczenia na smacznym śniadaniu IT bo przecież to „najważniejszy posiłek wiedzy w ciągu dnia” ! Szczegółowych informacji udzieli Państwu również Zespół IT BREAKFAST pod adresem mailowym: wydarzenia@itleader.pl

Więcej na stronie wydarzenia: www.itbreakfast.pl

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz