Notowania

Przejdź na
przedsiębiorczość
03.11.2014 13:16

Przedsiębiorczość inaczej, czyli biznes z pasją

Polish Business Club przy współpracy z Humańska 8 Sp. z o. o. zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biznesowe w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przedsiębiorczość inaczej, czyli biznes z pasją, który wspiera Twój styl życia.

Nie macie pieniędzy na realizację swoich marzeń? Ile razy słyszeliście, że pieniądze nie rosną na drzewach? Że aby do czegoś dojść w życiu trzeba na to bardzo ciężko pracować i stale budować swoją pozycję na rynku? Już 19 listopada o 15:00 odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie biznesowe na Humańskiej 8 w Warszawie.

Magda Bębenek podzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi, które odbiegają od wszystkiego, czego uczy się nas o biznesie, a dzięki którym tworzy życie na swoich warunkach i na swój rachunek. Opowie o podróżach, biznesie, pisaniu i marketingu - wszystko z rozbrajającą szczerością, dużą świadomością i niezawodnym poczuciem humoru.

Kim ona jest? To Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2014. Autorka i trenerka, podróżniczka, inicjatorka projektów kobiecych, inspiratorka. Polka, która potrafi i która pokazuje kobietom z całego kraju, że i one potrafią. Spiker m.in. TEDxWSB („Sfinansuj marzenia spełniając marzenia innych”), Akademii Kobiet Sukcesu i Charmsów Biznesu, szkoliła i współpracowała m.in. z AstraZeneca, Hewlett Packard, Stołecznym Forum o Przedsiębiorczości (SFoP), Siemens i Valeo. Jak podaje biznesmam.com: "Magda Bębenek ma odwagę, by robić to, co sprawia jej przyjemność. I namawia do tego wszystkich wokół. Sukces to przede wszystkim szczęście. To też życie po swojemu, życie szczere i autentyczne.”

Bezpłatna rejestracja na stronie www.stp.plbclub.pl

Ilość miejsc ograniczona.

To wydarzenie to okazja do zdobycia inspirujących wskazówek biznesowych i porozmawiania z potencjalnymi klientami. Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Agenda spotkania:

19.11.2014

Humańska 8 w Warszawie

14:45 - Rejestracja na wydarzenie

15:00 - Godzina rozpoczęcia wydarzenia

Wystąpienie Sławomira Stańczuka - Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

15:30 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i własnej firmy (1 min/os.)

16:00 - Przerwa kawowa & Networking

17:00 – Panel prelegencki:

Magda Bębenek - "Przedsiębiorczość inaczej, czyli biznes z pasją, który wspiera Twój styl życia"

18:00 - Podsumowanie i zakończenie spotkania

Tagi: przedsiębiorczość, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz