Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przychody czy zyski? Jak osiągnąć jedno i drugie?

0
Podziel się:

Harvard Business Review Polska zaprasza na konferencję z udziałem światowego guru pricingu. 26 listopada w Warszawie, prof. Hermann Simon przedstawi najskuteczniejsze metody zarządzania cenami i przychodami.

Przychody czy zyski? Jak osiągnąć jedno i drugie?

Podczas konferencji prof. Simon wyjaśni, jak uzyskać i utrzymać ceny, które należą się firmie za wartość dostarczoną klientom i jaką rolę pełni w tym procesie kadra zarządzająca oraz osoby decyzyjne.

Eksperci Simon-Kucher & Partners w czasie intensywnych warsztatów dostarczą narzędzia, które pozwalają menedżerom radzić sobie z presją cen i prowadzić efektywną strategię sprzedażową.

Udział w konferencji oraz otrzymane narzędzia pozwolą na szybkie wdrożenie najlepszych rozwiązań z zakresu polityki cenowej we własnych firmach. Przykładowa tematyka poruszana podczas konferencji:

  • Jak podnieść wartość ofert, zwiększać zyskowność i konkurencyjność?
  • Jak przekonać handlowców, że są w stanie osiągnąć lepsze ceny w czasie negocjacji?
  • Jak walczyć z pułapką standaryzacji produktów i usług?
  • Jak stworzyć efektywne obniżki cen i rabatów, aby skutecznie przełożyły się na zysk firmy?

Prof. Simon kieruje firmą doradczą Simon-Kucher & Partners, która jest światowym liderem w zakresie polityki cenowej i zarządzania zyskiem. Założona przez niego firma w ciągu 22 lat działalności rozwinęła się w globalne przedsiębiorstwo z ponad 460 pracownikami w 18 biurach na trzech kontynentach.

Niemieccy menedżerowie uznali prof. Simona za drugą, po Peterze Druckerze, najbardziej wpływową postać z zakresu wiedzy o zarządzaniu. Simon to autor wielu światowych bestsellerów, m.in. Power Pricing czy Hidden Champions.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.zyski.hbrp.pl.

strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)